Aktuality

 • 30.9  Chuťovky od anglických Cotton&Cable sú známe po celom svete a pre vás sme priniesli osviežujúcu ovocnú sériu ako 120ml Shortfill.
 • 29.9  Dlhšie sme nemali v ponuke celú sériu longfilov 70ml Liqua Mix&Go. čo sme teraz napravili a môžete sa tešiť na klasické obľúbené príchute, ktorých väčšinu poznáte z hotových náplní Liqua Elements, Liqua Mix, či Liqua 4S.
 • 27.9  Atomizér na továrenské hlavy Geekvape Z Sub Ohm Tank je ideálne kombo zo skôr predstaveným Aegis T200 modom. Atomizér má vylepšenú detskú poistku a žhaviace hlavy s predĺženou životnosťou. Pre Caliburn X sme naskladnili náhradné pody za akciovú cenu a majiteľov atíka SURE RTA od BP Mods poteší Long Tube Tank s kapacitou až 6ml.
 • 22.9  Takáto novinka tu už dlho nebola. Geekvape Aegis T200 Mod s veľkým farebným dotykovým displejom a naviac s odolnosťou proti vode a prachu.
 • 20.9  SQuape A[rise] RTA 22mm MTL je už na stránke a zajtra pribudne aj príslušenstvo.
 • 19.9  Po 3 týždňoch čakania, kedy neschopná UPS / SPS nebola schopná v čase precliť zásielku, máme skladom SQuape A[rise] RTA 4ml a SQuape S[even] BF RDA. Najnovší SQuape A[rise] RTA 22mm MTL sa nám snáď do konca týždňa podarí nahodiť na e-shop.
 • 16.9  Taifun GTR opäť skladom! A séria najobľúbenejších náplní s obsahom nikotínovej soli IVG SALT sa rozšírila o 4 nové príchute.
 • 13.9  Od zajtra začína celosvetový predaj najnovšieho prírastku od Uwell - Caliburn X 850mAh Pod. Je vybavený displejom, nastaviteľným výkonom, reguláciou prívodu vzduchu a hlavne, kompatibilný zo všetkými žhaviacimi hlavami G série.
 • 9.9  60ml Tremendous Tobacco Longfill - v tejto mini-sérií si výrobca zobral na mušku tabakové príchute, ktoré obohatil veľmi žiadanými ingredienciami. 
 • 7.9   Naskladnili sme obľúbené IVG SALT e-liquidy a v sklade objavili nejaké Vaperz Cloud Temple RDA 2020 v 25mm verzii a 28mm verzii, či pár wrapov Joker, alebo Marilyn Monroe na odlíšenie vašich 18650 batérii.
 • 2.9   Podarilo sa nám naskladniť zopár Vapor Giant atíkov a trubku za akciovú cenu, takže zopár ľuďom spravíme radosť. Ponuka jednorázoviek od Salt SWITCH sa rozšírila o 7 nových príchutí. 
 • 26.8  Pre začiatočníkov už nič lacnejšie nenájdete, ako Eleaf IORE Lite Pod s nabíjateľnou batériou a vymeniteľnými podmi. Tabakový nadšenci môžu ochutnať taliansku sériu 30ml longfillov TNT a pribudla ďalšia príchuť Peach & Rosemary do nemeckej série 100ml longfillov BRHD, ktorá je navyše teraz za akciovú cenu.
 • 25.8  Ďalší Uwell Caliburn pod je na svete, tento krát s označením A2S a je plne automatický, bez tlačidla. Vyskúšajte v ňom chladivú sériu 60ml Longfillov Vapy Summer Time, ktorú zamiešate s 50/50 bázou Vapy s Mix&Go formulou, ktorá urýchľuje zrenie e-liquidu.
 • 23.8  Pre miešačov, ktorých je bohužiaľ stále menej, sme naskladnili tmavé fľaštičky v objeme 50ml a 100ml. Pre začiatočníkov máme cigaretku Vaporesso Gen Air 40 zo vstavanou 1800 mAh batériou. Majiteľov Dani SBS modu poteší nový kónický adaptér na upravenie vzhľadu osadeného atomizéra. No a pre motačov máme vytunovanú Brunhildu 1o3 RTA s mnohými vylepšeniami podľa návrhov vaperov.
 • 19.8  4 tabakové SALT e-liquidy od Just Juice sú veľmi príjemným prekvapením. 120ml Dark Grape & Bubblegum shortfill je posledný prírastok do rodinky UNREAL 2.
 • 18.8  Dnes máme pre priaznivcov MTL-ka tri druhy úzkych náustkov, ktoré sa dokonale zladia s vašim atíkom.
 • 15.8  Nie len pre začiatočníkov je určená cigaretka DRAG Q od VooPoo so vstavanou batériou a jej ovládanie je veľmi jednoduché, no napriek tomu ponúka dostatočnú variabilitu. 
 • 12.8  Už legendárna "tabaková" séria 120ml longfillov AL CARLO sa rozrástla o 5 nových príchutí.
 • 11.8  Naskladnili sme 120ml ovocné shortfilly Fruckt Cyder a vrátili sa aj zaujímavé chute od BIG5. Keďže prvá várka Wild Roots sa rýchlo rozpredala, tak aj tú sme doplnili.
 • 11.8  Akcia -20% na high-end atomizér a príslušenstvo By-Ka v9 RTA od Vape Systems.
 • 10.8  Britský výrobca Dispergo Vaping prichádza s 120ml shortfillmi Unreal 2 - päticou ovocných mixov, medzi ktorými nájdete spojenie jahôd a broskýň, dvojicu mixov s marakujou, či svieži mix citrónu a maliny.
 • 9.8   Do ponuky sme zaradili chladič pre váš atík v priemeroch 25-24-22mm a v čiernej, alebo striebornej variante. Zároveň pribudlo zopár náustkov v rôznych farebných prevedeniach.
 • 9.8   Skladom opäť máme 120ml Supergood longfilly ako Pornstar Martini, Cosmopolitan, či Strawberry Daiquiri. Svieže ovocné letné vecičky, ideálne pod slnečník.
 • 4.8   Naskladnili sme univerzálne šnúrky pre vaše cigaretky s priemerom 12mm a väčšie s priemerom 20mm, tak už nebude problém si cigaretku, alebo podík zavesiť na krk a mať ho vždy po ruke. Prišli aj puzdra pre vaše batérie typu 18650, alebo 21700 vo viacerých farebných prevedeniach.
 • 2.8   Lost Vape priniesol dvojbaterkový mod Thelema Quest 200W Mod s vlastným čipsetom v akciovej cene.
 • 1.8   Britský Dinner Lady uvádza novú sériu 60ml longfillov MOMENTS plnú ovocných príchutí.
 • 29.7  Ďalšia krása z dielne Vapefly a German 103 sa volá Lindwurm RTA, teda dračí atomizér s priemerom 25mm a objemom 5ml určený na DL-ko.
 • 28.7  Z Čiech prichádza nová rada 15-tich e-liquidov WAY TO VAPE, ktorá ponúka 15 príchutí od tabakových po ovocné.
 • 27.7  Pre kajšmetke tu máme limitovanú edíciu mechanickej trubky UKIYO Platinum LE Mod na 18650 batériu od NeurotechMODS. Pre vaperov obľubujúcich tabakové príchute dávame do pozornosti 60ml Longfill sériu od známych 3 Baccos.
 • 26.7  Dlho očakávaný Cthulhu RBA AIO Box predstavujeme ako najkompaktnejšieho zástupcu Boro zariadení. Pre klasikov sa našiel ešte jeden kus Vicious Ant APEX RDA. No a najlenivejším oznamujeme, že sme naskladnili jednorázovky Switch.
 • 25.7  Podarilo sa naskladniť nejaké tie JustCBD náplne s obsahom CBD.
 • 22.7  Ďalší MTL atík v ponuke je ALBERICH MTL RTA 22mm od Vapefly. 60ml Purple Burst SnV od Riot Squad, Reva a Baya od Full Moon sú chladivky na toto leto. A rodinku tabakových aróm od Tobacco Bastards rozširuje príchuť Cookie a Nuts.
 • 21.7  Chorvátsky Infamous je u nás veľmi známy a vytvára novú 120ml tabakovú Gold MZ sériu, z ktorej poznáte Original Gold MZ. Teraz k nej pribudli ďalšie 4 príchute Chocolate Gold MZ, Custard Gold MZ, Coffee MZ a Cherry Gold MZ.
 • 20.7  SvoeMesto predstavuje špičkový MTL RTA atík - KAYFUN X s priemerom 24mm a objemom 4ml.
 • 18.7  Rodinka Kung Fruits aróm sa rozrástla o ďalšiu príchuť ISHIGO, sladké jahody s ľadom, teda ideálne na tieto letné dni. Vyskúšať ju môžete aj v tretej generácii Dead Rabbit V3 RTA od Hellvape.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Elektronické cigarety

Zľavnené produkty

Vaporesso Swag PX80 80W sada


Položiť otázku (3)

Vaporesso Swag PX80 80W sada

Nový produkt

Kompaktná, do ruky skvelo padnúca sada na jednu batériu 18650 s AXON čipom a max. výkonom 80W sa môže pochváliť funkciou rýchleho nabíjania, integrovaným displejom, nastaviteľným prívodom vzduchu, či 4ml magnetickou nádržkou bez akéhokoľvek pretekania. Sada obsahuje žhaviace hlavy s odporom 0,2ohm / 0,3ohm určených na DL poťah, ale ponúka sa možnosť zakúpiť aj MTL žhav.hlavy.

Viac detailov

33,95 € s DPH

Viac informácií

Vaporesso Swag PX80 MOD 80W sada

Vaporesso Swag PX80 Kit www.e-smoke.sk

Revolučný displej

Spoločnosť Vaporesso si pri novinke v podobe kompaktnej DL sady Swag PX80 trúfla na revolučné riešenie umiestnenia displeja. Nájdete ho na bočnom paneli zariadenia, avšak bez akýchkoľvek výrezov. 0,96 TFT displej je vložený priamo do bočnej strany modu, takže po zapnutí zariadenia sa časť "karbónovej" štruktury premení na displej. Jednotlivé nastavenia si tak môžete maximálne pohodlne nastaviť pomocou dvojice regulačných tlačidiel.
Rozhranie je dokonale prispôsobené užívateľovi a je možné ho nastaviť v troch rôznych farbách.

http://e-smoke.sk/img/cms/px_80_1.jpg

Pohodlná výmena žhaviacích hláv

Swag PX80 sada si osvojila unikátny systém výmeny žhavicich hláv BEZ nutnosti vyprázdnenia tanku. Čo v praxi znamená, že pri výmene žhaviacej hlavy stačí vytiahnuť náustok a otočiť ho smerom do ľava, aby sa uzavrel juice flow. S takto zamknutým tankom je výmena žhaviacej hlavy hračkou. Samotnú žhaviacu hlavu netreba do tanku skrutkovať, jednoducho sa tam zasúva.

http://e-smoke.sk/img/cms/px_80_1.jpg

Pretekaniu tanku odzvonilo !

Vaporesso doprialo magnetickému tanku v sade PX80 rovno 4-násobnú ochranu pred pretekaním tak aby bol Váš pôžitok z vapingu bez zbytočných problémov.

http://e-smoke.sk/img/cms/px_80_1.jpg

Jednoduché nastavenie prívod vzduchu

Airflow krúžok je pri PX80 umiestnený na spodnej strane tanku a jeho nastavenie docielite jednoduchým otočením tanku do ľubovoľnej strany.

http://e-smoke.sk/img/cms/px_80_1.jpg

Bleskové žhavenie a poriadne mraky pary
Ako už bolo spomenuté do PX80 výrobca Vaporesso osadil čipovú sadu AXON, ktorá sa pýši bleskovým žhavením od 0,001s. Čipová sada je spoľahlivá a presná a aj vďaka nej je možné nastaviť výkon až do 80W! 
Obdivuhodný výkon je podporovaný dvojicou žhaviacích hláv, s ktorými si užijete mraky chutnej pary. 
Žhaviace hlavy v balení disponujú odporom 0,2ohm s odporúčaným výkonom 45W-60W a žhaviaca hlava s odporom 0,3ohm s odporúčaným výkonom 32W-45W.

Ak ste ale fanušikom šlukovania (MTL) nemusíte sa obávať.
Ponúkame možnosť separétneho zakúpenia viacerých žhav.hláv určených aj na MTL poťah, a to konkrétne 0,6ohm/0,8ohm a 1,2ohmovú žhaviacu hlavu. 

Navyše ponúkame možnosť zakúpiť si adaptér 510, ktorý umožnuje osadiť akýkoľvek atomizér závitu 510 na Swag PX80.

Zakúpiť si ho môžete TU

px_80_8.jpg

80W výkon jednou batériou typu 18650
Pod skrutkovacim viečko sa nachádza miesto pre jednu batériu typu 18650. Nabíja sa pomocou USB-C portu, ktorý je umiestnený na bočnej strane. Nabíjanie nezaberie veľa času, vďaka funkcie rýchleho nabíjania s nabíjacím prúdom 2A a navyše stále budete mať prehľad o dobíjaní - šikovná funkcia RCT (Remaining Charging Time) ukazuje zostávajúci čas dobíjania.

px_80_7.jpg

Parametre:
Rozmery: 99,7mm x 47,9mm x 25,1mm
Nastaviteľný výkon: 5W-80W
Batéria: 1x 18650 (aspoň 20A) – nie je súčasťou balenia
Nabíjanie: USB-C
Displej: 0,96 TFT 
Objem tanku: 4ml
Žhaviace hlavy: GTX 0,2ohm/GTX 0,3ohm- súčasť balenia 
                          GTX 0,6ohm Mesh/GTX 0,8ohm Mesh - predávané samostatne
                          GTX 1,2ohm Mesh- predávane samostante

Obsah balenia:
1x Vaporesso Swag PX80 Pod MOD 80W
1x USB-C kábel
1x Swag POD
1x GTX žhav.hlava 0,2ohm
1x GTX žhav.hlava 0,3ohm
1x návod

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov

 • nefajčiarom

 • tehotným a dojčiacim ženám

 • ľudom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Hodnotenie 
2021-05-27

Super

Tak som prekvapeny, ale tak prekvapeny, ze je to tak male, tak dobre sa to drzi, chutovo ok a baterka sa este za 2 dni nepohla.. mam taky silny pocit, ze vsetky atomizery co mam doma poletia z baraku a necham si len toto s RBA hlavou

 • Pre 4 z 4 je táto recenzia užitočná.

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotienie

Vaporesso Swag PX80 80W sada

Vaporesso Swag PX80 80W sada

Kompaktná, do ruky skvelo padnúca sada na jednu batériu 18650 s AXON čipom a max. výkonom 80W sa môže pochváliť funkciou rýchleho nabíjania, integrovaným displejom, nastaviteľným prívodom vzduchu, či 4ml magnetickou nádržkou bez akéhokoľvek pretekania. Sada obsahuje žhaviace hlavy s odporom 0,2ohm / 0,3ohm určených na DL poťah, ale ponúka sa možnosť zakúpiť aj MTL žhav.hlavy.

Otázka (3)

Od Nikolas | 2022-09-11 15:52:22

Aky pomer vg/pg tam ma ist

e-smoke vape shop

Pri použití DL-kových hláv môžete dať 70%VG a pri MTL hlavách 50%VG.

Od Erik Vencel | 2022-08-30 12:55:49

Dobrý
Budete mať aj atomizery do tejto cig. v hodnotách 0,6 ohm a 0,8ohm ? Ďakujem.

Od Ronald Ivančík | 2022-05-13 12:01:05

Balenie obsahuje už aj akumulátor 18650?

e-smoke vape shop

Pokiaľ je v popise produktu, v jeho parametroch uvedené červeným písmom pri batérii "nie je súčasťou balenia" a nie je uvedený ani v obsahu balenia, tak balenie NEOBSAHUJE akumulátor.

Page: 1

Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať