Aktuality

 • 29.9  Dlhšie sme nemali v ponuke celú sériu longfilov 70ml Liqua Mix&Go. čo sme teraz napravili a môžete sa tešiť na klasické obľúbené príchute, ktorých väčšinu poznáte z hotových náplní Liqua Elements, Liqua Mix, či Liqua 4S.
 • 27.9  Atomizér na továrenské hlavy Geekvape Z Sub Ohm Tank je ideálne kombo zo skôr predstaveným Aegis T200 modom. Atomizér má vylepšenú detskú poistku a žhaviace hlavy s predĺženou životnosťou. Pre Caliburn X sme naskladnili náhradné pody za akciovú cenu a majiteľov atíka SURE RTA od BP Mods poteší Long Tube Tank s kapacitou až 6ml.
 • 22.9  Takáto novinka tu už dlho nebola. Geekvape Aegis T200 Mod s veľkým farebným dotykovým displejom a naviac s odolnosťou proti vode a prachu.
 • 20.9  SQuape A[rise] RTA 22mm MTL je už na stránke a zajtra pribudne aj príslušenstvo.
 • 19.9  Po 3 týždňoch čakania, kedy neschopná UPS / SPS nebola schopná v čase precliť zásielku, máme skladom SQuape A[rise] RTA 4ml a SQuape S[even] BF RDA. Najnovší SQuape A[rise] RTA 22mm MTL sa nám snáď do konca týždňa podarí nahodiť na e-shop.
 • 16.9  Taifun GTR opäť skladom! A séria najobľúbenejších náplní s obsahom nikotínovej soli IVG SALT sa rozšírila o 4 nové príchute.
 • 13.9  Od zajtra začína celosvetový predaj najnovšieho prírastku od Uwell - Caliburn X 850mAh Pod. Je vybavený displejom, nastaviteľným výkonom, reguláciou prívodu vzduchu a hlavne, kompatibilný zo všetkými žhaviacimi hlavami G série.
 • 9.9  60ml Tremendous Tobacco Longfill - v tejto mini-sérií si výrobca zobral na mušku tabakové príchute, ktoré obohatil veľmi žiadanými ingredienciami. 
 • 7.9   Naskladnili sme obľúbené IVG SALT e-liquidy a v sklade objavili nejaké Vaperz Cloud Temple RDA 2020 v 25mm verzii a 28mm verzii, či pár wrapov Joker, alebo Marilyn Monroe na odlíšenie vašich 18650 batérii.
 • 2.9   Podarilo sa nám naskladniť zopár Vapor Giant atíkov a trubku za akciovú cenu, takže zopár ľuďom spravíme radosť. Ponuka jednorázoviek od Salt SWITCH sa rozšírila o 7 nových príchutí. 
 • 26.8  Pre začiatočníkov už nič lacnejšie nenájdete, ako Eleaf IORE Lite Pod s nabíjateľnou batériou a vymeniteľnými podmi. Tabakový nadšenci môžu ochutnať taliansku sériu 30ml longfillov TNT a pribudla ďalšia príchuť Peach & Rosemary do nemeckej série 100ml longfillov BRHD, ktorá je navyše teraz za akciovú cenu.
 • 25.8  Ďalší Uwell Caliburn pod je na svete, tento krát s označením A2S a je plne automatický, bez tlačidla. Vyskúšajte v ňom chladivú sériu 60ml Longfillov Vapy Summer Time, ktorú zamiešate s 50/50 bázou Vapy s Mix&Go formulou, ktorá urýchľuje zrenie e-liquidu.
 • 23.8  Pre miešačov, ktorých je bohužiaľ stále menej, sme naskladnili tmavé fľaštičky v objeme 50ml a 100ml. Pre začiatočníkov máme cigaretku Vaporesso Gen Air 40 zo vstavanou 1800 mAh batériou. Majiteľov Dani SBS modu poteší nový kónický adaptér na upravenie vzhľadu osadeného atomizéra. No a pre motačov máme vytunovanú Brunhildu 1o3 RTA s mnohými vylepšeniami podľa návrhov vaperov.
 • 19.8  4 tabakové SALT e-liquidy od Just Juice sú veľmi príjemným prekvapením. 120ml Dark Grape & Bubblegum shortfill je posledný prírastok do rodinky UNREAL 2.
 • 18.8  Dnes máme pre priaznivcov MTL-ka tri druhy úzkych náustkov, ktoré sa dokonale zladia s vašim atíkom.
 • 15.8  Nie len pre začiatočníkov je určená cigaretka DRAG Q od VooPoo so vstavanou batériou a jej ovládanie je veľmi jednoduché, no napriek tomu ponúka dostatočnú variabilitu. 
 • 12.8  Už legendárna "tabaková" séria 120ml longfillov AL CARLO sa rozrástla o 5 nových príchutí.
 • 11.8  Naskladnili sme 120ml ovocné shortfilly Fruckt Cyder a vrátili sa aj zaujímavé chute od BIG5. Keďže prvá várka Wild Roots sa rýchlo rozpredala, tak aj tú sme doplnili.
 • 11.8  Akcia -20% na high-end atomizér a príslušenstvo By-Ka v9 RTA od Vape Systems.
 • 10.8  Britský výrobca Dispergo Vaping prichádza s 120ml shortfillmi Unreal 2 - päticou ovocných mixov, medzi ktorými nájdete spojenie jahôd a broskýň, dvojicu mixov s marakujou, či svieži mix citrónu a maliny.
 • 9.8   Do ponuky sme zaradili chladič pre váš atík v priemeroch 25-24-22mm a v čiernej, alebo striebornej variante. Zároveň pribudlo zopár náustkov v rôznych farebných prevedeniach.
 • 9.8   Skladom opäť máme 120ml Supergood longfilly ako Pornstar Martini, Cosmopolitan, či Strawberry Daiquiri. Svieže ovocné letné vecičky, ideálne pod slnečník.
 • 4.8   Naskladnili sme univerzálne šnúrky pre vaše cigaretky s priemerom 12mm a väčšie s priemerom 20mm, tak už nebude problém si cigaretku, alebo podík zavesiť na krk a mať ho vždy po ruke. Prišli aj puzdra pre vaše batérie typu 18650, alebo 21700 vo viacerých farebných prevedeniach.
 • 2.8   Lost Vape priniesol dvojbaterkový mod Thelema Quest 200W Mod s vlastným čipsetom v akciovej cene.
 • 1.8   Britský Dinner Lady uvádza novú sériu 60ml longfillov MOMENTS plnú ovocných príchutí.
 • 29.7  Ďalšia krása z dielne Vapefly a German 103 sa volá Lindwurm RTA, teda dračí atomizér s priemerom 25mm a objemom 5ml určený na DL-ko.
 • 28.7  Z Čiech prichádza nová rada 15-tich e-liquidov WAY TO VAPE, ktorá ponúka 15 príchutí od tabakových po ovocné.
 • 27.7  Pre kajšmetke tu máme limitovanú edíciu mechanickej trubky UKIYO Platinum LE Mod na 18650 batériu od NeurotechMODS. Pre vaperov obľubujúcich tabakové príchute dávame do pozornosti 60ml Longfill sériu od známych 3 Baccos.
 • 26.7  Dlho očakávaný Cthulhu RBA AIO Box predstavujeme ako najkompaktnejšieho zástupcu Boro zariadení. Pre klasikov sa našiel ešte jeden kus Vicious Ant APEX RDA. No a najlenivejším oznamujeme, že sme naskladnili jednorázovky Switch.
 • 25.7  Podarilo sa naskladniť nejaké tie JustCBD náplne s obsahom CBD.
 • 22.7  Ďalší MTL atík v ponuke je ALBERICH MTL RTA 22mm od Vapefly. 60ml Purple Burst SnV od Riot Squad, Reva a Baya od Full Moon sú chladivky na toto leto. A rodinku tabakových aróm od Tobacco Bastards rozširuje príchuť Cookie a Nuts.
 • 21.7  Chorvátsky Infamous je u nás veľmi známy a vytvára novú 120ml tabakovú Gold MZ sériu, z ktorej poznáte Original Gold MZ. Teraz k nej pribudli ďalšie 4 príchute Chocolate Gold MZ, Custard Gold MZ, Coffee MZ a Cherry Gold MZ.
 • 20.7  SvoeMesto predstavuje špičkový MTL RTA atík - KAYFUN X s priemerom 24mm a objemom 4ml.
 • 18.7  Rodinka Kung Fruits aróm sa rozrástla o ďalšiu príchuť ISHIGO, sladké jahody s ľadom, teda ideálne na tieto letné dni. Vyskúšať ju môžete aj v tretej generácii Dead Rabbit V3 RTA od Hellvape.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Elektronické cigarety

Zľavnené produkty

Nové
Vaporesso GEN Air 40 1800mAh sada


Položiť otázku (0)

Vaporesso GEN Air 40 1800mAh sada

Nový produkt

Spoločnosť Vaporesso uviedla na trh novinku v podobe kompaktnej elektronickej cigarety s označením GEN AIR 40. Hlavnými výhodami novinky je kompaktný rozmer, jednoduché používanie, kompatibilita s overenými žhaviacími hlavami GTX V2 a veľká kapacita vstavanej batérie 1800mAh. GEN AIR 40 je skonštruovaná pre potreby MTL / RDL poťahu. 

Viac detailov

28,95 € s DPH

Viac informácií

Vaporesso GEN Air 40 1800mAh sada

Vaporesso Gen Air Kit www.e-smoke.skgen_ari_7.jpg

Najľahší POD s "najväčšou" batériou

Spoločnosť Vaporesso si pri novinke GEN AIR 40 zaumienila skonštruovať zariadenie, ktoré môže užívateľ nosiť vo vrecku, či taške a zároveň poskytne celodennú výdrž. Táto úloha bola do bodky splnená pri ohľade na rozmer 103,05mm x 31,55mm x 20,5mm. Celková váha zariadenia činí iba 67g !

Ak hľadáte kompaktné zariadenie s veľkou kapacitou batérie, tak GEN AIR je vhodnou voľbou, nakoľko vstavaná batéria ktorá je dobíjatelná cez USB-C konektor disponuje kapacitou 1800mAh.  

Vaporesso GTX GO40 kit www.e-smoke.sk

Kompatibilita s overenou sériou žhaviacich hláv

Sada GEN AIR 40 disponuje kompatibilitou so žhaviacími hlavami série GTX V2, ktorá je používaná vo viacerých modeloch značky Vaporesso a o jej kvalite podanej chuti a výdrže sa presvedčila veľká časť užívateľov.
V samotnom balení nájdeme dvojicu meshových žhaviacich hláv s odporom 0,4ohm / 0,8ohm určenú na RDL respektíve MTL poťah.
Ponúka sa však možnosť samostatného dokúpenia už spomínaných GTX V2 žhaviacich hláv s rôznym odporom. 
Samotnú žhaviacu hlavu pri výmene starej za novú netreba do tanku skrutkovať, jednoducho sa tam zasunie.
 

Vaporesso GTX GO40 kit www.e-smoke.sk

AOP systém regulácie vzduchu

Vaporesso doprialo tanku s objemom 4,5ml v sade GEN AIR rovno 3-násobnú ochranu pred pretekaním tak, aby bol Váš pôžitok z vapingu bez zbytočných problémov.
Samotný tank plní taktiež úlohu regulácie privádzaného vzduchu vďaka jednoduchému systému AOP. Ten napomáha vyladeniu ideálneho poťahu cez posuvný mechanizmus.
 

Vaporesso Gen Air kit www.e-smoke.skhttp://e-smoke.sk/img/cms/gen_ari_5.jpg

Čipová sada AXON

Bezpečné a bezproblémové používanie zariadenia Vaporesso GEN AIR 40 podporuje čipová sada výrobcu s názvom AXON. Aj pomocou čipovej sady si môžete zariadenie nastaviť v štyroch rôznych úrovniach výkonu podľa signalizácie LED diód. 
Okrem nastaviteľného výkonu Vám LED signalizácia bude zobrazovať aj aktuálnu kapacitu pri nabíjaní.
 

Vaporesso GTX GO40 kit www.e-smoke.sk

40W výkon so vstavanou batériou 

POD sada sa môže pýšiť maximálnym výkonom až 40W, ktorú bezstarostne napája vstavaná batéria s kapacitou 1800mAh. Jej opätovné nabíjanie zvládnete "ľavou zadnou" vďaka rýchlemu USB-C nabíjaciemu portu.


 

Parametre:
Rozmery: 103,05mm x 31,55mm x 20,5mm
Maximálny výkon:40W
Batéria: vstavaná batéria 1800mAh
Nabíjanie: USB-C 
Objem tanku: 4,5ml
Žhaviace hlavy: GTX V2 0,4ohm (26W-32W) - súčasť balenia
                          GTX V2 0,8ohm (12W-16W) - súčasť balenia
                          GTX V2 séria žhaviacích hláv  - predávané samostatne
                          

Obsah balenia:
1x Vaporesso GEN AIR 40 batéria 1800mAh
1x GEN AIR POD (4,5ml)

1x USB-C kábel
1x GTX V2 žhav.hlava 0,4 ohm
1x GTX V2 žhav.hlava 0,8 ohm
1x návod

Záruka na výrobok 24 mesiacov
Batéria životnosť: 6 mesiacov

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Batéria k elektronickej cigarete (e-inhalátoru) je tovar, ktorý podlieha bežnému opotrebeniu jej používaním. Minimálna životnosť batérií je 6 mesiacov. Záruka 24 mesiacov sa samozrejme vzťahuje na výrobné chyby. Úbytok alebo úplná strata kapacity po 6 mesiacoch je spôsobená bežným opotrebovaním batérie, takže nie je možná reklamácia.

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov

 • nefajčiarom

 • tehotným a dojčiacim ženám

 • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Vaporesso GEN Air 40 1800mAh sada

Vaporesso GEN Air 40 1800mAh sada

Spoločnosť Vaporesso uviedla na trh novinku v podobe kompaktnej elektronickej cigarety s označením GEN AIR 40. Hlavnými výhodami novinky je kompaktný rozmer, jednoduché používanie, kompatibilita s overenými žhaviacími hlavami GTX V2 a veľká kapacita vstavanej batérie 1800mAh. GEN AIR 40 je skonštruovaná pre potreby MTL / RDL poťahu. 

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať