Aktuality

 • 29.9  Dlhšie sme nemali v ponuke celú sériu longfilov 70ml Liqua Mix&Go. čo sme teraz napravili a môžete sa tešiť na klasické obľúbené príchute, ktorých väčšinu poznáte z hotových náplní Liqua Elements, Liqua Mix, či Liqua 4S.
 • 27.9  Atomizér na továrenské hlavy Geekvape Z Sub Ohm Tank je ideálne kombo zo skôr predstaveným Aegis T200 modom. Atomizér má vylepšenú detskú poistku a žhaviace hlavy s predĺženou životnosťou. Pre Caliburn X sme naskladnili náhradné pody za akciovú cenu a majiteľov atíka SURE RTA od BP Mods poteší Long Tube Tank s kapacitou až 6ml.
 • 22.9  Takáto novinka tu už dlho nebola. Geekvape Aegis T200 Mod s veľkým farebným dotykovým displejom a naviac s odolnosťou proti vode a prachu.
 • 20.9  SQuape A[rise] RTA 22mm MTL je už na stránke a zajtra pribudne aj príslušenstvo.
 • 19.9  Po 3 týždňoch čakania, kedy neschopná UPS / SPS nebola schopná v čase precliť zásielku, máme skladom SQuape A[rise] RTA 4ml a SQuape S[even] BF RDA. Najnovší SQuape A[rise] RTA 22mm MTL sa nám snáď do konca týždňa podarí nahodiť na e-shop.
 • 16.9  Taifun GTR opäť skladom! A séria najobľúbenejších náplní s obsahom nikotínovej soli IVG SALT sa rozšírila o 4 nové príchute.
 • 13.9  Od zajtra začína celosvetový predaj najnovšieho prírastku od Uwell - Caliburn X 850mAh Pod. Je vybavený displejom, nastaviteľným výkonom, reguláciou prívodu vzduchu a hlavne, kompatibilný zo všetkými žhaviacimi hlavami G série.
 • 9.9  60ml Tremendous Tobacco Longfill - v tejto mini-sérií si výrobca zobral na mušku tabakové príchute, ktoré obohatil veľmi žiadanými ingredienciami. 
 • 7.9   Naskladnili sme obľúbené IVG SALT e-liquidy a v sklade objavili nejaké Vaperz Cloud Temple RDA 2020 v 25mm verzii a 28mm verzii, či pár wrapov Joker, alebo Marilyn Monroe na odlíšenie vašich 18650 batérii.
 • 2.9   Podarilo sa nám naskladniť zopár Vapor Giant atíkov a trubku za akciovú cenu, takže zopár ľuďom spravíme radosť. Ponuka jednorázoviek od Salt SWITCH sa rozšírila o 7 nových príchutí. 
 • 26.8  Pre začiatočníkov už nič lacnejšie nenájdete, ako Eleaf IORE Lite Pod s nabíjateľnou batériou a vymeniteľnými podmi. Tabakový nadšenci môžu ochutnať taliansku sériu 30ml longfillov TNT a pribudla ďalšia príchuť Peach & Rosemary do nemeckej série 100ml longfillov BRHD, ktorá je navyše teraz za akciovú cenu.
 • 25.8  Ďalší Uwell Caliburn pod je na svete, tento krát s označením A2S a je plne automatický, bez tlačidla. Vyskúšajte v ňom chladivú sériu 60ml Longfillov Vapy Summer Time, ktorú zamiešate s 50/50 bázou Vapy s Mix&Go formulou, ktorá urýchľuje zrenie e-liquidu.
 • 23.8  Pre miešačov, ktorých je bohužiaľ stále menej, sme naskladnili tmavé fľaštičky v objeme 50ml a 100ml. Pre začiatočníkov máme cigaretku Vaporesso Gen Air 40 zo vstavanou 1800 mAh batériou. Majiteľov Dani SBS modu poteší nový kónický adaptér na upravenie vzhľadu osadeného atomizéra. No a pre motačov máme vytunovanú Brunhildu 1o3 RTA s mnohými vylepšeniami podľa návrhov vaperov.
 • 19.8  4 tabakové SALT e-liquidy od Just Juice sú veľmi príjemným prekvapením. 120ml Dark Grape & Bubblegum shortfill je posledný prírastok do rodinky UNREAL 2.
 • 18.8  Dnes máme pre priaznivcov MTL-ka tri druhy úzkych náustkov, ktoré sa dokonale zladia s vašim atíkom.
 • 15.8  Nie len pre začiatočníkov je určená cigaretka DRAG Q od VooPoo so vstavanou batériou a jej ovládanie je veľmi jednoduché, no napriek tomu ponúka dostatočnú variabilitu. 
 • 12.8  Už legendárna "tabaková" séria 120ml longfillov AL CARLO sa rozrástla o 5 nových príchutí.
 • 11.8  Naskladnili sme 120ml ovocné shortfilly Fruckt Cyder a vrátili sa aj zaujímavé chute od BIG5. Keďže prvá várka Wild Roots sa rýchlo rozpredala, tak aj tú sme doplnili.
 • 11.8  Akcia -20% na high-end atomizér a príslušenstvo By-Ka v9 RTA od Vape Systems.
 • 10.8  Britský výrobca Dispergo Vaping prichádza s 120ml shortfillmi Unreal 2 - päticou ovocných mixov, medzi ktorými nájdete spojenie jahôd a broskýň, dvojicu mixov s marakujou, či svieži mix citrónu a maliny.
 • 9.8   Do ponuky sme zaradili chladič pre váš atík v priemeroch 25-24-22mm a v čiernej, alebo striebornej variante. Zároveň pribudlo zopár náustkov v rôznych farebných prevedeniach.
 • 9.8   Skladom opäť máme 120ml Supergood longfilly ako Pornstar Martini, Cosmopolitan, či Strawberry Daiquiri. Svieže ovocné letné vecičky, ideálne pod slnečník.
 • 4.8   Naskladnili sme univerzálne šnúrky pre vaše cigaretky s priemerom 12mm a väčšie s priemerom 20mm, tak už nebude problém si cigaretku, alebo podík zavesiť na krk a mať ho vždy po ruke. Prišli aj puzdra pre vaše batérie typu 18650, alebo 21700 vo viacerých farebných prevedeniach.
 • 2.8   Lost Vape priniesol dvojbaterkový mod Thelema Quest 200W Mod s vlastným čipsetom v akciovej cene.
 • 1.8   Britský Dinner Lady uvádza novú sériu 60ml longfillov MOMENTS plnú ovocných príchutí.
 • 29.7  Ďalšia krása z dielne Vapefly a German 103 sa volá Lindwurm RTA, teda dračí atomizér s priemerom 25mm a objemom 5ml určený na DL-ko.
 • 28.7  Z Čiech prichádza nová rada 15-tich e-liquidov WAY TO VAPE, ktorá ponúka 15 príchutí od tabakových po ovocné.
 • 27.7  Pre kajšmetke tu máme limitovanú edíciu mechanickej trubky UKIYO Platinum LE Mod na 18650 batériu od NeurotechMODS. Pre vaperov obľubujúcich tabakové príchute dávame do pozornosti 60ml Longfill sériu od známych 3 Baccos.
 • 26.7  Dlho očakávaný Cthulhu RBA AIO Box predstavujeme ako najkompaktnejšieho zástupcu Boro zariadení. Pre klasikov sa našiel ešte jeden kus Vicious Ant APEX RDA. No a najlenivejším oznamujeme, že sme naskladnili jednorázovky Switch.
 • 25.7  Podarilo sa naskladniť nejaké tie JustCBD náplne s obsahom CBD.
 • 22.7  Ďalší MTL atík v ponuke je ALBERICH MTL RTA 22mm od Vapefly. 60ml Purple Burst SnV od Riot Squad, Reva a Baya od Full Moon sú chladivky na toto leto. A rodinku tabakových aróm od Tobacco Bastards rozširuje príchuť Cookie a Nuts.
 • 21.7  Chorvátsky Infamous je u nás veľmi známy a vytvára novú 120ml tabakovú Gold MZ sériu, z ktorej poznáte Original Gold MZ. Teraz k nej pribudli ďalšie 4 príchute Chocolate Gold MZ, Custard Gold MZ, Coffee MZ a Cherry Gold MZ.
 • 20.7  SvoeMesto predstavuje špičkový MTL RTA atík - KAYFUN X s priemerom 24mm a objemom 4ml.
 • 18.7  Rodinka Kung Fruits aróm sa rozrástla o ďalšiu príchuť ISHIGO, sladké jahody s ľadom, teda ideálne na tieto letné dni. Vyskúšať ju môžete aj v tretej generácii Dead Rabbit V3 RTA od Hellvape.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

RTA

Zľavnené produkty

Nové
Vapefly Brunhilde 103 RTA


Položiť otázku (0)

Vapefly Brunhilde 1o3 RTA

Nový produkt

Sága pokračuje! Spoločnosť Vapefly a tím German 1o3 nadväzuje na úspech atomizéru Brunhilde RTA a prináša, tak inovatívny atomizér pod názvom Brunhilde 1o3 RTA. Pri tomto atomizére sa spoločnosť Vapefly rozhodla vypočuť prosby a pripomienky od vape komunity a priniesla niekoľko vylepšení, na ktoré užívatelia čakali.

Viac detailov

44,95 € s DPH

Viac informácií

Vapefly Brunhilde 1o3 RTA - priemer 25,2 mm, objem 7 ml

Vapefly Brunhilde 103 RTA - 25,2mm (www.e-smoke.sk)

Legenda ožila a tak sa opäť môžete tešiť!

Výnimočný RTA atomizér so základňou umiestnenou v hornej časti priamo pod náustkom, ktorý vďaka 360 stupňovému prúdeniu vzduchu prináša vynikajúci chuťový zážitok.

Vapefly Brunhilde 103 RTA - 25,2mm (www.e-smoke.sk)

Medzi novinky vyžiadané priamo od užívateľom patrí

12 vzduchových otvorov, viacnásobné kombinácie nastavenia prúdenia vzduchu, možnosť osadiť atomizér jednou alebo dvoma špirálkami, použiť až 6 laniek z nehrdzavejúcej ocele pre ešte lepší prívod liquidu k vate a vylepšený pružinový systém bočného plnenia atomizéru.

Vapefly Brunhilde 103 RTA - 25,2mm (www.e-smoke.sk)

Vyladené prúdenie vzduchu pre tú najlepšiu chuť

Atomizér ponúka bohaté nastavenia vzduchu. Ten môžete nechať prúdiť cez spodný otvor, alebo ho aj úplne uzavrieť a regulovať vzduch cez 12 vrchných otvorov. Okrem toho môžete prúdenie vzduchu a tým aj samotnú chuť ovplyvniť výmenou základnej vložky s okrúhlymi delenými otvormi za vzduchovú vložku s podlhovastým otvorom. Touto veľkou variabilitou si nájde to vhodné nastavenie snáď každý užívateľ.

Vapefly Brunhilde 103 RTA - 25,2mm (www.e-smoke.sk)

Vapefly Brunhilde 103 RTA - 25,2mm (www.e-smoke.sk)

Štedrosť vo všetkých smeroch

Presne tak, ako je tento atomizér štedrý pri nastavení toho najvhodnejšieho vzduchu pre užívateľa sa jeho flexibilita prejaví aj na iných miestach. Umožňuje totiž rozhodnúť sa, či nechá zásobovať vatu cez 4 alebo až 6 laniek z nehrdzavejúcej ocele. Túto jeho veľkú variabilitu ešte podčiarkuje možnosťou voľby osadenia jednou alebo dvomi špirálkami a to podľa osobných preferencii. Je teda správnou voľbou pre ľudí, ktorí uprednostňujú jednu či druhú možnosť.

Vapefly Brunhilde 103 RTA - 25,2mm (www.e-smoke.sk)

Veľký objem a bezproblémové plnenie

Okrem naozaj veľkého objemu 7 ml, ktorý tento atomizér ponúka sa môžete tešiť aj na vylepšený systém bočného dopĺňania s pružinou. Táto zapracovaná inovácia odstráni všetky vaše predchádzajúce obavy z úniku e-liquidu z plniaceho otvoru.

Vapefly Brunhilde 103 RTA - 25,2mm (www.e-smoke.sk)

Dokonalosť v každom detaily

Vapefly Brunhilde 103 RTA - 25,2mm (www.e-smoke.sk)

Vyberie si každý!

Nateraz spoločnosť Vapefly ponúka tento atomizér v troch základných farbách (Black, Silver, Gunmetal), ktoré sa hodia ku každému MODu. Takto vytvorený set vyčarí úsmev na tvári nejednému vaperovi.

Vapefly Brunhilde 103 RTA - 25,2mm (www.e-smoke.sk)

Parametre:
Výška: 69,9 mm
Priemer: 25,2 mm
Objem: 7 ml
Špirálky: Single coil / Dual coil
Závit: 510
Náustok: 810

Obsah balenia:
1x Vapefly Brunhilde 103 RTA
1x 810 náustok
1x skrutkovač v tvare L / T
2x Firebolt vata
2x 0.35Ω špirálka 26ga(KA1)x3+38ga(KA1)
1x sklenené telo 7 ml
1x vložka prúdenia vzduchu
1x silikónové tesnenie základne pre osadenie jednej špirálky
4x lanka z nehrdzavejúcej ocele
1x redukcia na 510 náustok
1x užívateľská príručka
sada o-krúžkov a skrutiek

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Vapefly Brunhilde 1o3 RTA

Vapefly Brunhilde 1o3 RTA

Sága pokračuje! Spoločnosť Vapefly a tím German 1o3 nadväzuje na úspech atomizéru Brunhilde RTA a prináša, tak inovatívny atomizér pod názvom Brunhilde 1o3 RTA. Pri tomto atomizére sa spoločnosť Vapefly rozhodla vypočuť prosby a pripomienky od vape komunity a priniesla niekoľko vylepšení, na ktoré užívatelia čakali.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: