Aktuality

  • 28.3  120ml Holy Cow Shortfill je najnovšia rada mliečnych kokteilov, ktoré jednoducho MÚÚÚÚsíte ochutnať! „Posvätné kravy“ z UK prinášajú lahodne vyladené mliečne nápoje z cmaru, ktoré sú k dispozícii v 6 špeciálnych príchutiach!
  • 20.3  Aspire v spolupráci so Smokerstore priniesol aj 24mm verziu Nautilus GT Anniversary Edition na továrenské žhaviace hlavy. Séria 60ml prémiových longfillov TENTEN sa môže pýšiť prívlastkom „Vyrobená vapermi pre vaperov“.  Je to spojenie najobľúbenejších ovocných príchutí, prísad najvyššej kvality, skúseností, skvelej a vyváženej chuti za prijemnú cenu bez kompromisov.
  • 14.3  V akciovej uvádzacej cene vám ponúkame Vaporesso GEN 80 S MOD, ktorý má pogumované telo na jednu batériu 18650, farebný displej, overený čip AXON a neuveriteľnú váhu iba 50g.
  • 10.3  Dnes pribudol do ponuky šikovný Vaporesso XROS 3 POD s reguláciou prívodu vzduchu, 1000 mAh batériou a v 8-mych farebných prevedeniach. Nielen motačov poteší ultrazvuková čistička Vape District 890 s výkonom 40kHz.
  • 9.3  DLho stratený ATLANTIS sa opäť objavil! Reinkarnácia, s označením Atlantis GT - navrhnutý firmou Taifun, vyrobený Aspire - prináša inovatívny dizajn, vylepšenú technológiu cievok, vymeniteľnú základňu a špičkové remeselné spracovanie! Jedinečná vymeniteľná základňa s rôznymi otvormi pre nasávania vzduchu umožňuje precízne prispôsobenie prietoku vzduchu tak, aby lepšie vyhovovalo vašim potrebám!
  • 8.3   Po čoraz obľúbenejších 10ml Way to Vape e-liquidoch sme zaradili do ponuky aj ich výhodné 4 balenie.
  • 7.3   Pripravili sme pre vás novú štartovaciu sadu, ktorá obsahuje elektronickú cigaretu Joyetech Widewick a dve náplne s nikotínovou soľou. Samozrejme si viete vybrať z rôznych farieb, príchutí a či ste silný, alebo slabý fajčiar.
  • 28.2  Mike Godwin, známy český youtube vape recenzet „přichází“ s novou radou Longfillov. PRIME séria vznikla v spolupráci s STAR TASTE LIQUIDS medzi ktorými nájdete vymakanú višňovú tabakovku, lahodný škótsky dezert a skutočne osviežujúcu limonádu s bázovým sirupom!
  • 27.2  Hybridný nikotín je kombinácia dvoch druhov nikotínu a spája rýchlejšiu vstrebateľnosť nikotínu spolu s pocitom ako pri fajčení klasických cigariet. Do ponuky sme zaradili sériu hotových 10ml náplní DOLLAR H ako aj 5-pack Hybrid 50/50 18mg booster na miešanie vlastných náplní.
  • 25.2  Úspešný Kiwi Starter Kit aj s powerbankou prichádza aj ako Kiwi Vape Pen. Radu aróm Tobacco Bastards rozširuje príchuť Popcorn
  • 24.2  Zabudnite na fádne a jednotvárne ovocné klony! Radšej "si ZAPnite" a vyskúšajte najobľúbenejšie ovocné kombinácie, balené v 60ml Longfill fľaštičkách. Ovocný atak od ZAP! Juice zaručene ZAPne vaše ZAPrášené chuťové bunky!
  • 22.2  Magický Thelema set od Lost Vape určite nebudete chcieť stratiť! Diabolsky v sebe spája portabilitu, vysokú úroveň spracovania a všestrannosť, čo sa odzrkadľuje v jej malých rozmeroch, fantastickom dizajne a možnosti používania na všetky štýly vapingu - od MTL až po DL.
  • 16.2  Novinka Xlim SQ, vychádza z konceptu rodiny Xlim. Lákadlom okrem komfortných rozmerov, dizajnu a módnych farieb je podanie chuti, o ktoré sa stará vylepšený systém Xlim PODov. Vandy Vape Requiem RTA 24 mm je možné osadiť jednou špirálkou. Môžete sa tak tešiť na chuťový zážitok pripomínajúci svojim prejavom RDA. 60ml Cream Soda S&V - nechajte sa unášať krémovosťou sódovky dopĺňajúcu osviežujúce a výrazné ovocie v podobe sladkej figy, guavy, čiernych bobúľ, kiwi alebo Sangrie.
  • 14.2  Do ponuky pribudlo príslušenstvo pre váš obľúbený atomizér Bishop MTL RTA od Ambition Mods.
  • 13.2  "CROWN M" je najnovšie pokračovanie krvnej línie UWELL CROWN! Jej najvzácnejším klenotom je revolučná dvojitá žhaviaca hlava s dvojakým odporom 0,4 / 0,8Ω, ktorá sa dá rovnako dobre použiť na DL aj MTL! Sériu hotových náplní Just Juice SALT obohatilo 5 nových chladivých príchutí.
  • 6.2  dotMod prináša opäť novú verziu obľúbeného dotAIO. Jedinečné all-in-one dotAIO v2 Lite zariadenie si prešlo viacero vylepšeniami. Hlavným rozdielom je pridanie displeja, nový chipset s rozšírenými funkciami. Kompaktnosť a overený dizajn zostal nezmenený.
  • 3.2   Prichádza 4 generácia z obľúbenej série DRAG. VooPoo Drag 4 sada s atomizérom Uforce-L v dvoch sériách a to resin+koža, alebo drevo+koža. Každý kúsok je jednoducho originál, ktorý dáva vaperovi naozaj pocit luxusu a jedinečnosti. Samozrejme máme v ponuke aj samostatný Drag 4 Mod.
  • 31.1  Vaporesso XROS 3 Mini je ideálne vreckové zariadenie na automatický poťah so vstavanou batériou vhodné pre začiatočníkov.
  • 27.1  Nová kolekcia 60ml longfillov nesie meno Nasty MODMATE a bola vyladená pre najlepšiu chuť so všetkými poprednými Mod zariadeniami. Je k dispozícii v dvanástich príchutiach a pokrýva pestrú paletu chutí! Zaručene každý si nájde to svoje, či už ste na ľadové bomby, ovocné limonády, tabaky, alebo najradšej si vychutnávate lahodnú krémovú maškrtu.
  • 26.1  Veľká obľuba Boro tankov spojila tri značky a vznikol unikátny Stubby AIO 80W od Suicide Mods s objemom 8,5ml. Pre priaznivcov MTL-ka ponúka výrobca Stubby AIO MTL Kit, s ktorým si vychutnáte poťah v štýle ústa / pľúca, ako pri klasickej cigarete.
  • 25.1  Zaradili sme do ponuky v akciovej cene 10ml nikotínové boostre Vavo s hustotou 50/50 aj 70/30 a navyše je možnosť zakúpiť aj 10 kusové balenie.
  • 20.1  Kolekcia 60ml longfillov AISU s vyváženým chladivým efektom, prichádza v krásnom tradičnom japonskom "kimone" a zahŕňa silné ovocné špecialitky. Úspešný Squape A[rise] RTA prichádza v novom DLC prevedení! SQuape A[rise] RTA DLC Edition je limitovaná edícia, ktorá je nielen krásna, ale aj veľmi odolná, vďaka DLC povrchovke.
  • 17.1  Pre náročných je tu Dicodes Dani SBS 21700 mod, ktorý v blízkej budúcnosti bude v dostupný vo všetkých 6-tich prevedeniach. Po dlhšej dobe sme naskladnili Super Sorb Cotton Cord vatu, jej Refill verziu, Cotton Bacon Prime a tabakovky od Nasty Juice.
  • 11.1  TITA X AIO je vyrobená z eloxovaného hliníka, na batériu 21700 a vo svojej triede sa jedná asi o najmenšie AIO zariadenie, ktoré vám naozaj padne do ruky a dodáva sa s TITA Boro tankom. Pokračovanie ságy CALIBURN má nového hrdinu! Caliburn TENET prináša už dobre overenú technológiu a kvalitu v modernom mechanickom punk prevedení. Horúca novinka na automatický poťah disponuje 750mAh kapacitou, 2ml nádržkou, možnosťou nastavenia prietoku vzduchu a využíva už dobre známe žhaviče zo série CALIBURN G!
  • 10.1  Riot Squad SALT prináša 6 nových hotových liquidov s obsahom hybridného nikotínu a česká séria longfillov Cukrárna sa rozrástla o Jablkový krémeš a Hruškový krémeš.
  • 5.1   Po dlhej dobe konečne Squonk v ponuke, teda nie taký obyčajný, ale revolučná novinka od BP MODS, ktorá mení pravidlá SQUONK! Tomahawk SBS & Squonk MOD ponúka dve možné použitia! Dá sa používať buď ako štandardný Side-by-Side MOD, alebo ako plnohodnotný SQUONKer!
  • 3.1   Ďalší člen rodiny malých podov sa volá Caliburn A3. Dostačujúca 520mAh batéria, 2ml objem a nový typ cartridge s vylepšenou technológiou Uwell PRO-FOCS Flavor Adjustment, poskytuje vaperom dokonalý zážitok z vapovania. Postará sa o úplne obnovenie chute vášho obľúbeného e-liquidu. Cartridge sú v ponuke aj vo výhodnom 4 balení.
  • 29.12  Už nejaký čas vo svete MTL vapingu kraľujú atomizéry, ktorých domovinou je Taliansko. Možno aj preto sa spoločnosť BP Mods rozhodla osloviť k spolupráci práve vaperov a MTL fanúšikov z Talianska. Spoločne tak s tímom "Cheek Vape" vytvorili jedinečný atomizér, ktorý dostal názov LABS RTA. Jedná sa o veľmi elegantný RTA atomizér o veľkosti 22 mm určený k MTL poťahu.
  • 29.12  V spolupráci s českým výrobcom náplní Way to Vape sme si pre vás pripravili akciu 2=3, tj. kúp 2 e-liquidy a dostaneš 3 e-liquidy.
  • 28.12 Po úspechu medzi anglickými vapermi sa dostáva ku nám značka Primeval. Ako relatívne nová značka na trhu vám prináša jedinečné ovocné a chladivé príchute. Táto séria poteší všetkých priaznivcov poriadnej dávky šťavnatého ovocia.
  • 27.12  The Vaping Gentlemen Club má dlhoročné skúsenosti s technológiou macerovania tabaku. Sériou The Brewery priniesli však do vapingu nezvyčajné, predtým nikdy nevyskúšané kombinácie a chute.
  • 22.12  Produkty spoločnosti dotMod sú výstavnou skriňou dizajnu v odvetví vapingu. dotStick Revo si tak ponecháva všetky pozitíva svojho predchodcu, no zároveň prináša jednu revolučnú novinku - superkondenzátorovú batériu, ktorú viete pomocou Revo Charger 30W nabiť za 5 minút. Skladom sú aj farebné náhradné tanky.
  • 21.12  Desiata edícia kultového RTA atomizéru Millennium z produkcie známej talianskej značky The Vaping Genetlemen. Samdwich RDA je spoločným projektom spoločnosti Dovpo a Across Vape. Kompaktné RDA s priemerom 22mm, určené pre jednu špirálku. Radu 120ml Longfillov UAHU rozšírili zatiaľ dve príchute Disaster Blueberry a Banana Man.
  • 14.12  Štýlový, elegantný, krásny a jednoduchý. To je dotPOD Nano od DotMod s automatickým poťahom. Vychutnajte si v ňom limitovanú edíciu Vianočnej Cukrárne - Orechové rohlíčky, Rumové špice, či Mandľové oriešky.
  • 14.12  Bohužiaľ sme nútení zatiaľ dočasne vypnúť doručenie 123kuriérom, nakoľko sa nám množia vykradnuté zásielky :-(
  • 13.12  Spolupráca YT Steamshots a Smartin priniesla v réžii ZQ krásny mod ZQ Essent DNA75C, ktorý je z hliníkovej zliatiny a ošetrený DLC povrchovou úpravou. Z talianska prišlo poctivé RTA-čko od Angry Fox 4.51 RTA s priemerom 22mm, precízne spracované z kvalitných materiálov.
  • 8.12   Nový kapák od Wotofo sa volá Recurve v2 RDA a vyskúšať v ňom môžete 10 nových 60ml longfillov od IVG.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Nabíjačky

Zľavnené produkty

Xtar MC2 PLUS Li-Ion nabíjačka pre monočlánky s micro USB káblom
  • Xtar MC2 PLUS Li-Ion nabíjačka pre monočlánky s micro USB káblom
  • Xtar MC2 PLUS Li-Ion nabíjačka pre monočlánky s micro USB káblom


Položiť otázku (1)

Xtar MC2 PLUS Li-Ion nabíjačka pre monočlánky s micro USB káblom

XTAR-MC2

Nový produkt

Kompaktná a prenosná, univerzálna rýchlo nabíjačka s displejom pre Li-ion akumulátory od výrobcu Xtar. Nabíjačka s dvoma slotmi je vhodná pre 3.6V/3.7V Li-ion batérie. O stave nabíjania vás informuje prehľadný displej. Nabíjanie s rýchlosťou až 1A!

Viac detailov

Na e-shope skladom 2 ks

Na predajni v Bratislave skladom 4 ks

8,45 € s DPH

Offer ends in:

Viac informácií

Xtar MC2 PLUS Li-Ion nabíjačka pre monočlánky s micro USB káblom

Xtar MC2 PLUS Li-Ion nabíjačka pre monočlánky s micro USB káblom (www.e-smoke.sk)

Rýchlonabíjačka MC2 Plus je univerzálna nabíjačka s dvoma slotmi, určená na nabíjanie článkov typu: 10440/14500/14650/16340/17335/17500/17670/18350/18490/18500/18650/18700/20700/21700 

Super rýchle nabíjanie s rýchlosťou až 1A!
Nabíjačka automaticky zvolí najvhodnejší nabíjací prúd (0,5A / 1A) pre batérie, aby sa maximalizovala životnosť monočlánkov. O stave nabíjania vás informuje prehľadný displej.  Výrobca uvádza, že dva články Sony VTC5A sú plne nabité za tri hodiny! 
Poteší aj funkcia oživenie akumulátorov. Nabíjačka MC2 Plus dokáže oživiť monočlánky, ktoré sú vybité pod hranicu 3,7V, - tzv. 0V aktivácia!
Xtar MC2 nabíjačka disponuje ochranou proti skratu, obrátenej polarite, prebitiu a prehriatiu. Je vyrobená z odolných a ohňovzdorných materiálov.

Xtar MC2 PLUS Li-Ion nabíjačka pre monočlánky s micro USB káblom (www.e-smoke.sk)

MC2 PLUS externá nabíjačka má zdokonalené nabíjanie pomocou algoritmov (TC/CC/CV), ktoré sú najvhodnejšie pre nabíjanie Li-ion akumulátorov. MC2 PLUS nabíja všetky druhy Li-ion akumulátorov aj bez potreby dištančných valčekov a to vďaka pohyblivému mínusovému kontaktu. Odrazu odolná konštrukcia nabíjačky zabraňuje vypadnutiu batérii. MC2 Plus používa microUSB port, ktorý je v súčasnosti najpoužívanejší, takže môžete na napájanie nabíjačky používať aj USB kábel z mobilného telefónu. 
Xtar MC2 PLUS Li-Ion nabíjačka pre monočlánky s micro USB káblom
Nabíjanie je riadené čipom ktorý tiež monitoruje teplotu IO, keď je detekovaná teplota príliš vysoká, nabíjací prúd sa zníži automaticky tak, aby nedošlo k poškodeniu akumulátora alebo nabíjačky.

Parametre:
Rozmery: 96 x 47 x 26 mm
Váha nabíjačky 48 gramov
Nabíjací algoritmus: TC/CC/CV
Vstupné napätie/ prúd: AC 5,0V DC / 2.1A
Výstupný prúd (nabíjací prúd): 1A  / 0,5A ± 5%
Vypínacie napätie nabíjania: 4,2 ± 0.05V
Prevádzková teplota 0 ~ 40°C
Ukončenie nabíjania pri napätí akumulátora maximálne na 4,20 V.
Ochrana proti opačnému vložení batérií, ochrana proti skratu, prehriatiu a prebitiu
Oživenie akumulátorov, ktoré sú vybité pod hranicu 3,7V, tzv. 0V aktivácia

Kompatibilné s monočlánkami typu:
10440/14500/14650/16340/17335/17500/17670/18350/18490/18500/18650/18700/20700/21700  3.6V/3.7V Li-ion

Obsah balenia:
1x MC2 PLUS Xtar Li-ion nabíjačka
1x micro USB kábel
1x návod

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Hodnotenia

Hodnotenie 
2022-12-25

Ověřený zákazník

Pro:
Gg

Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

    Hodnotenie 
    2021-11-01

    Ověřený zákazník

    Pro:
    Malé,šikovné a dobre nabíja

    Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

      Hodnotenie 
      2021-07-20

      Ověřený zákazník

      Pro:
      Max spokojnost

      Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

        Hodnotenie 
        2020-06-21

        Ověřený zákazník

        Celkové hodnocení:
        Napinanie pruzin sprevadza skripanie, ale nic strasne.

        Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

          Hodnotenie 
          2020-05-04

          Ověřený zákazník

          Pro:
          Cena

          Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

          • Pre 0 z 1 je táto recenzia užitočná.
          Hodnotenie 
          2019-11-13

          Ověřený zákazník

          Celkové hodnocení:
          Dobrá nabíjačka aj na batériu 2650

          Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

          • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.
          Hodnotenie 
          2019-10-22

          Ověřený zákazník

          Zboží bylo pouze hodnoceno prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

          • Pre 0 z 1 je táto recenzia užitočná.
          Hodnotenie 
          2019-10-13

          Ověřený zákazník

          Celkové hodnocení:
          Dobrá nabíjačka .

          Tato recence byla napsána prostřednictví nákupního rádce Heureka.cz

          • Pre 1 z 1 je táto recenzia užitočná.

          Napísať hodnotenie

          Napísať hodnotienie

          Xtar MC2 PLUS Li-Ion nabíjačka pre monočlánky s micro USB káblom

          Xtar MC2 PLUS Li-Ion nabíjačka pre monočlánky s micro USB káblom

          Kompaktná a prenosná, univerzálna rýchlo nabíjačka s displejom pre Li-ion akumulátory od výrobcu Xtar. Nabíjačka s dvoma slotmi je vhodná pre 3.6V/3.7V Li-ion batérie. O stave nabíjania vás informuje prehľadný displej. Nabíjanie s rýchlosťou až 1A!

          Otázka (1)

          Od Marek Abrhan | 2021-10-29 07:57:42

          Je možnosť nabíjať aj jednu bateriu?

          e-smoke vape shop

          Áno

          Page: 1

          Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
          Položiť otázku
          Skryť formulár
          Captcha

          Príslušenstvo

          24 ďalších produktov v rovnakej kategórii: