vape bar esmoke (www.e-smoke.sk)

VAPE BAR, e-liquid podľa tvojej receptúry

Miešanie vlastného e-liquidu nikdy nebolo jednoduchšie! Nemusíte pohnúť ani prstom, stačí si len prísť do nášho VAPE BARu, vybrať si príchute a MY SA O VŠETKO OSTATNÉ POSTARÁME! Vytvorte si svoj vlastný vysnívaný “osobný“ e-liquid, skombinujte rôzne príchute podľa vlastného gusta a pomenujte ho!

vape bar catcha bana (www.e-smoke.sk)

CATCHA BANA VAPE BAR prináša do sveta vapingu ešte väčšiu slobodu a variabilitu. Na Slovensku jedine v E-smoke vape shop! Môžete si vybrať z 50 rôznych príchutí a dochucovadiel z ktorých si viete vytvoriť vlastnú kombináciu, ktorú viete následne zmixovať s bázou a nikotínovým boostrom (podľa potreby a pomeru nikotínu a bázy).

vape bar catch a bana (www.e-smoke.sk)

Jediný VAPE BAR na Slovensku – Namiešame, čo len chceš!

50 rôznych príchutí, "milión" receptov! Neviete sa rozhodnúť? Radi poradíme s výberom a namixujeme, čo vás len napadne! Kým „BARman“ mieša váš vysnívaný e-liquid, môžete si začilovať v našej CHILL OUT ZONE, pri dobrej kávičke, poprípade dať si vychladený nápoj na osvieženie. Vychutnajte si VAPING na plnú paru v našom VAPE BARe na Námestí hraničiarov 2 v Bratislave. Tešíme sa na vás!

Nie ste z Bratislavy, ale máte nápad na recept?

Máte dobrý nápad na recept, ale neviete osobne prísť do nášho VAPE SHOP? Nie je problém! Aj na diaľku si viete objednať z nášho Vape baru! Príchute namiešame presne ako si to prajete a váš „aroma koktail“ vieme doručiť hocikde na území Slovenska! Objednajte si z CATCH'a BANA Vape Baru!