Aktuality

 • 30.9  Chuťovky od anglických Cotton&Cable sú známe po celom svete a pre vás sme priniesli osviežujúcu ovocnú sériu ako 120ml Shortfill.
 • 29.9  Dlhšie sme nemali v ponuke celú sériu longfilov 70ml Liqua Mix&Go. čo sme teraz napravili a môžete sa tešiť na klasické obľúbené príchute, ktorých väčšinu poznáte z hotových náplní Liqua Elements, Liqua Mix, či Liqua 4S.
 • 27.9  Atomizér na továrenské hlavy Geekvape Z Sub Ohm Tank je ideálne kombo zo skôr predstaveným Aegis T200 modom. Atomizér má vylepšenú detskú poistku a žhaviace hlavy s predĺženou životnosťou. Pre Caliburn X sme naskladnili náhradné pody za akciovú cenu a majiteľov atíka SURE RTA od BP Mods poteší Long Tube Tank s kapacitou až 6ml.
 • 22.9  Takáto novinka tu už dlho nebola. Geekvape Aegis T200 Mod s veľkým farebným dotykovým displejom a naviac s odolnosťou proti vode a prachu.
 • 20.9  SQuape A[rise] RTA 22mm MTL je už na stránke a zajtra pribudne aj príslušenstvo.
 • 19.9  Po 3 týždňoch čakania, kedy neschopná UPS / SPS nebola schopná v čase precliť zásielku, máme skladom SQuape A[rise] RTA 4ml a SQuape S[even] BF RDA. Najnovší SQuape A[rise] RTA 22mm MTL sa nám snáď do konca týždňa podarí nahodiť na e-shop.
 • 16.9  Taifun GTR opäť skladom! A séria najobľúbenejších náplní s obsahom nikotínovej soli IVG SALT sa rozšírila o 4 nové príchute.
 • 13.9  Od zajtra začína celosvetový predaj najnovšieho prírastku od Uwell - Caliburn X 850mAh Pod. Je vybavený displejom, nastaviteľným výkonom, reguláciou prívodu vzduchu a hlavne, kompatibilný zo všetkými žhaviacimi hlavami G série.
 • 9.9  60ml Tremendous Tobacco Longfill - v tejto mini-sérií si výrobca zobral na mušku tabakové príchute, ktoré obohatil veľmi žiadanými ingredienciami. 
 • 7.9   Naskladnili sme obľúbené IVG SALT e-liquidy a v sklade objavili nejaké Vaperz Cloud Temple RDA 2020 v 25mm verzii a 28mm verzii, či pár wrapov Joker, alebo Marilyn Monroe na odlíšenie vašich 18650 batérii.
 • 2.9   Podarilo sa nám naskladniť zopár Vapor Giant atíkov a trubku za akciovú cenu, takže zopár ľuďom spravíme radosť. Ponuka jednorázoviek od Salt SWITCH sa rozšírila o 7 nových príchutí. 
 • 26.8  Pre začiatočníkov už nič lacnejšie nenájdete, ako Eleaf IORE Lite Pod s nabíjateľnou batériou a vymeniteľnými podmi. Tabakový nadšenci môžu ochutnať taliansku sériu 30ml longfillov TNT a pribudla ďalšia príchuť Peach & Rosemary do nemeckej série 100ml longfillov BRHD, ktorá je navyše teraz za akciovú cenu.
 • 25.8  Ďalší Uwell Caliburn pod je na svete, tento krát s označením A2S a je plne automatický, bez tlačidla. Vyskúšajte v ňom chladivú sériu 60ml Longfillov Vapy Summer Time, ktorú zamiešate s 50/50 bázou Vapy s Mix&Go formulou, ktorá urýchľuje zrenie e-liquidu.
 • 23.8  Pre miešačov, ktorých je bohužiaľ stále menej, sme naskladnili tmavé fľaštičky v objeme 50ml a 100ml. Pre začiatočníkov máme cigaretku Vaporesso Gen Air 40 zo vstavanou 1800 mAh batériou. Majiteľov Dani SBS modu poteší nový kónický adaptér na upravenie vzhľadu osadeného atomizéra. No a pre motačov máme vytunovanú Brunhildu 1o3 RTA s mnohými vylepšeniami podľa návrhov vaperov.
 • 19.8  4 tabakové SALT e-liquidy od Just Juice sú veľmi príjemným prekvapením. 120ml Dark Grape & Bubblegum shortfill je posledný prírastok do rodinky UNREAL 2.
 • 18.8  Dnes máme pre priaznivcov MTL-ka tri druhy úzkych náustkov, ktoré sa dokonale zladia s vašim atíkom.
 • 15.8  Nie len pre začiatočníkov je určená cigaretka DRAG Q od VooPoo so vstavanou batériou a jej ovládanie je veľmi jednoduché, no napriek tomu ponúka dostatočnú variabilitu. 
 • 12.8  Už legendárna "tabaková" séria 120ml longfillov AL CARLO sa rozrástla o 5 nových príchutí.
 • 11.8  Naskladnili sme 120ml ovocné shortfilly Fruckt Cyder a vrátili sa aj zaujímavé chute od BIG5. Keďže prvá várka Wild Roots sa rýchlo rozpredala, tak aj tú sme doplnili.
 • 11.8  Akcia -20% na high-end atomizér a príslušenstvo By-Ka v9 RTA od Vape Systems.
 • 10.8  Britský výrobca Dispergo Vaping prichádza s 120ml shortfillmi Unreal 2 - päticou ovocných mixov, medzi ktorými nájdete spojenie jahôd a broskýň, dvojicu mixov s marakujou, či svieži mix citrónu a maliny.
 • 9.8   Do ponuky sme zaradili chladič pre váš atík v priemeroch 25-24-22mm a v čiernej, alebo striebornej variante. Zároveň pribudlo zopár náustkov v rôznych farebných prevedeniach.
 • 9.8   Skladom opäť máme 120ml Supergood longfilly ako Pornstar Martini, Cosmopolitan, či Strawberry Daiquiri. Svieže ovocné letné vecičky, ideálne pod slnečník.
 • 4.8   Naskladnili sme univerzálne šnúrky pre vaše cigaretky s priemerom 12mm a väčšie s priemerom 20mm, tak už nebude problém si cigaretku, alebo podík zavesiť na krk a mať ho vždy po ruke. Prišli aj puzdra pre vaše batérie typu 18650, alebo 21700 vo viacerých farebných prevedeniach.
 • 2.8   Lost Vape priniesol dvojbaterkový mod Thelema Quest 200W Mod s vlastným čipsetom v akciovej cene.
 • 1.8   Britský Dinner Lady uvádza novú sériu 60ml longfillov MOMENTS plnú ovocných príchutí.
 • 29.7  Ďalšia krása z dielne Vapefly a German 103 sa volá Lindwurm RTA, teda dračí atomizér s priemerom 25mm a objemom 5ml určený na DL-ko.
 • 28.7  Z Čiech prichádza nová rada 15-tich e-liquidov WAY TO VAPE, ktorá ponúka 15 príchutí od tabakových po ovocné.
 • 27.7  Pre kajšmetke tu máme limitovanú edíciu mechanickej trubky UKIYO Platinum LE Mod na 18650 batériu od NeurotechMODS. Pre vaperov obľubujúcich tabakové príchute dávame do pozornosti 60ml Longfill sériu od známych 3 Baccos.
 • 26.7  Dlho očakávaný Cthulhu RBA AIO Box predstavujeme ako najkompaktnejšieho zástupcu Boro zariadení. Pre klasikov sa našiel ešte jeden kus Vicious Ant APEX RDA. No a najlenivejším oznamujeme, že sme naskladnili jednorázovky Switch.
 • 25.7  Podarilo sa naskladniť nejaké tie JustCBD náplne s obsahom CBD.
 • 22.7  Ďalší MTL atík v ponuke je ALBERICH MTL RTA 22mm od Vapefly. 60ml Purple Burst SnV od Riot Squad, Reva a Baya od Full Moon sú chladivky na toto leto. A rodinku tabakových aróm od Tobacco Bastards rozširuje príchuť Cookie a Nuts.
 • 21.7  Chorvátsky Infamous je u nás veľmi známy a vytvára novú 120ml tabakovú Gold MZ sériu, z ktorej poznáte Original Gold MZ. Teraz k nej pribudli ďalšie 4 príchute Chocolate Gold MZ, Custard Gold MZ, Coffee MZ a Cherry Gold MZ.
 • 20.7  SvoeMesto predstavuje špičkový MTL RTA atík - KAYFUN X s priemerom 24mm a objemom 4ml.
 • 18.7  Rodinka Kung Fruits aróm sa rozrástla o ďalšiu príchuť ISHIGO, sladké jahody s ľadom, teda ideálne na tieto letné dni. Vyskúšať ju môžete aj v tretej generácii Dead Rabbit V3 RTA od Hellvape.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

SmokerStore

Zľavnené produkty

SmokerStore Taifun Box MOD


Položiť otázku (0)

SmokerStore Taifun Box PRO mod

SMOKERSTORE-TAIFUN-BOX-PRO

Nový produkt

Nezameniteľný pocit kvality a krásy! Nový luxusný MOD na batériu 18650 od SmokerStore sa volá Taifun® BOX PRO a prezentuje sa zaoblenejšími tvarmi a ľahšou váhou ako jeho predchodca. Telo má vyrobené na dotyk veľmi z príjemného materiálu POM a je vyzbrojený novým čipom značky Dicodes, ktorý bol zjednodušený a špeciálne vytvorený pre maximálnu užívateľskú prívetivosť!

Viac detailov

349,00 € s DPH

Viac informácií

SmokerStore Taifun BOX PRO - TC MOD 80W

Taifun BOX PRO (www.e-smoke.sk)

Nemecká spoločnosť SmokerStore
 známa predovšetkým pre svoje prvotriedne atomizéry rady Taifun, posúva na trh svoj nový luxusne spracovaný regulovateľný MOD s označením Taifun® BOX PRO!

Umenie inžinierstva MADE IN GERMANY

Taifun® BOX PRO je špičkový MOD na jednu batériu, ktorý sa hodí najviac pre náročných užívateľov s okom pre krásu, ktorí dokážu oceniť excelentné inžinierske umenie. Celé telo MODu je z čierneho POM termoplastu a len horná a spodná časť je vyrobená z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele (1.4301). Povrch tela bol prepracovaný tak, aby vytváral obzvlášť príjemný pocit na dotyk. Rohy boli zaoblené a horná a spodná časť MODu je prispôsobená novej konštrukcii. Kombinácia hmotnosti, ošetreného povrchu a prepracovaného tvaru dáva modelu Taifun® BOX PRO nezameniteľný pocit kvality a krásy.
Taifun BOX PRO (www.e-smoke.sk)

Displej s ochranným sklom
0,91“ palcový OLED displej na bočnej strane MODu je prehľadne štruktúrovaný a na prvý pohľad zobrazuje všetky dôležité parametre a nastavenia. V tele je integrované aj ochranné sklo pre displej.

Odpružený centerpin je vyrobený z medeného berýlia a pohodlne sa na ňom zmestia atomizéry do priemeru 25mm. MOD Taifun Box Pro vyzerá vynikajúco v kombinácii s atomizérom Taifun GT IV.

Taifun BOX PRO (www.e-smoke.sk)

80W výkon
Taifun® BOX PRO je napájaný z jednej lítium-iónovej batérie typu 18650 s max. výstupným výkonom 80W. Monočlánok typu 18650 sa vkladá zo spodku po odskrutkovaní viečka, ktoré je vybavené dvojicou veľkých ventilačných otvorov. Pružinový kladný pól batérie so 4 kontaktmi sa postará o optimálnu spotrebu energie. Zariadenie má interné monitorovanie odporu batérie a varuje pred preťažením batérie pri výkonoch nad 60W.

MOD nie je vybavené nabíjacím portom! 
Pre nabíjanie budete potrebovať externú nabíjačku. Vďaka kompatibilite, Taifun Box je možné nabíjať aj v nabíjačke Dicodes CS1 (je nutná samostatná vložka!), ktorá poskytuje maximálnu starostlivosť nielen vášmu monočlánku, ale aj elektronike modu.
Taifun BOX PRO (www.e-smoke.sk)
Taifun® BOX PRO vie pracovať v 5 rôznych prevádzkových režimoch:
Power(VW), Power Boost, TC režim, Pulse a Bypass (vypnutá riadiaca elektronika so všetkými bezpečnostnými obvodmi). Taifun® BOX PRO sa môže pýšiť jedným z najlepších power managmentom a najpresnejším TC režimom na trhu!

Powered by Dicodes® - pre ideálne užívateľské rozhranie

O ničím nerušení zážitok z vapingu sa stará nová čipová sada od Dicodes®. Zabudnite na komplikované nastavenia, ktoré sú charakteristické pre dicodes čipy. Navigácia v ponuke MENU a jej štruktúra bola kompletne prepracovaná a zameraná na maximálnu užívateľskú prívetivosť. Podponuky sú logicky rozdelené a dajú sa otvoriť priamo s rýchlym prístupom pomocou kombinácií klávesov. Dlhé postupy nastavenia boli skrátené a nepotrebné nastavenia boli odstránené, alebo automatizované pomocou implementovaného pomocníka konfigurácie priamo pre príslušné prevádzkové režimy.
SmokerStore Taifun® Box PRO Návod

Taifun Box PRO MOD sa dodáva v krásnej darčekovej kazete.

Parametre:
Rozmery: 25mm x 40mm x 82mm

Čip: dicodes
Nastaviteľný výkon: 5-80W
Nastaviteľná teplota: 100°C-315°C / 200°F-600°F
Podporované režimy: VW/TC-(Ni, Ti, SS)/ POWER BOOST/ PULSE/ BYPASS
Podporovaný odpor: 0,17Ω-1,5Ω pre teplotné režimy
                                  0,1Ω-3,0Ω pre režim výkonu
Batérie: 1x 18650 (aspoň 30A) – nie je súčasťou balenia
Displej: OLED 0,91 palcový
Závit: odpružený 510 centerpin z medeného berýlia
Materiál: SS 304 nerezová oceľ, POM
- Okamžite pripravený na vapovanie po automatickom vypnutí
- Výstupné napätie do 11V
- výstupný prúd do 22A
- vybitie batérie pri 2,5V
- meranie vnútorného odporu batérie
- asistent menu pre užívateľsky prívetivú prevádzku
- ochrana proti prepólovaniu
- kladný pól so 4 kontaktmi pre optimálnu spotrebu energie
- Kontakt na nabíjanie batérie v spodnej časti vhodný pre nabíjačku Dicodes

Obsah balenia:
1x SmokerStore Taifun® Box PRO
1x návod
1x certifikát pravosti
1x darčeková kazeta

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Komu nie je E-inhalátor určený?
- užívateľom mladším ako 18 rokov

- nefajčiarom
- tehotným a dojčiacim ženám
- ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

SmokerStore Taifun Box PRO mod

SmokerStore Taifun Box PRO mod

Nezameniteľný pocit kvality a krásy! Nový luxusný MOD na batériu 18650 od SmokerStore sa volá Taifun® BOX PRO a prezentuje sa zaoblenejšími tvarmi a ľahšou váhou ako jeho predchodca. Telo má vyrobené na dotyk veľmi z príjemného materiálu POM a je vyzbrojený novým čipom značky Dicodes, ktorý bol zjednodušený a špeciálne vytvorený pre maximálnu užívateľskú prívetivosť!

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

7 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať