Aktuality

  • 31.3  KONEČNE sa nám podarilo zaradiť do ponuky legendárnu nemeckú značku Flash-e-Vapor s ich V4.5S+ RTA a BF-1 RDA aj s príslušenstvom. Vyznačujú sa nemeckou kvalitou, jednoduchosťou, variabilitou nastavenia vzduchu, spoľahlivosťou a hlavnou devízou je neskutočné podanie chuti. 
  • 30.3  Projekt Empire je najnovším prírastkom, za ktorým stoja hneď „Traja králi“ vapingu, a to Vaperz Cloud spolu s Orca Vapom a svetoznámym youtuberom GrimmGreenom. Jedná o squonk mod na jednu batériu 21700, s výkonom až 100 W, fľaštičkou s objemom 8,7 ml a umožňuje osadenie atomizérom do priemeru až 25,5 mm. Vitajte teda vo svete, kde môžete zažiť novú úroveň vapingu!
  • 28.3  120ml Holy Cow Shortfill je najnovšia rada mliečnych kokteilov, ktoré jednoducho MÚÚÚÚsíte ochutnať! „Posvätné kravy“ z UK prinášajú lahodne vyladené mliečne nápoje z cmaru, ktoré sú k dispozícii v 6 špeciálnych príchutiach!
  • 20.3  Aspire v spolupráci so Smokerstore priniesol aj 24mm verziu Nautilus GT Anniversary Edition na továrenské žhaviace hlavy. Séria 60ml prémiových longfillov TENTEN sa môže pýšiť prívlastkom „Vyrobená vapermi pre vaperov“.  Je to spojenie najobľúbenejších ovocných príchutí, prísad najvyššej kvality, skúseností, skvelej a vyváženej chuti za prijemnú cenu bez kompromisov.
  • 14.3  V akciovej uvádzacej cene vám ponúkame Vaporesso GEN 80 S MOD, ktorý má pogumované telo na jednu batériu 18650, farebný displej, overený čip AXON a neuveriteľnú váhu iba 50g.
  • 10.3  Dnes pribudol do ponuky šikovný Vaporesso XROS 3 POD s reguláciou prívodu vzduchu, 1000 mAh batériou a v 8-mych farebných prevedeniach. Nielen motačov poteší ultrazvuková čistička Vape District 890 s výkonom 40kHz.
  • 9.3  DLho stratený ATLANTIS sa opäť objavil! Reinkarnácia, s označením Atlantis GT - navrhnutý firmou Taifun, vyrobený Aspire - prináša inovatívny dizajn, vylepšenú technológiu cievok, vymeniteľnú základňu a špičkové remeselné spracovanie! Jedinečná vymeniteľná základňa s rôznymi otvormi pre nasávania vzduchu umožňuje precízne prispôsobenie prietoku vzduchu tak, aby lepšie vyhovovalo vašim potrebám!
  • 8.3   Po čoraz obľúbenejších 10ml Way to Vape e-liquidoch sme zaradili do ponuky aj ich výhodné 4 balenie.
  • 7.3   Pripravili sme pre vás novú štartovaciu sadu, ktorá obsahuje elektronickú cigaretu Joyetech Widewick a dve náplne s nikotínovou soľou. Samozrejme si viete vybrať z rôznych farieb, príchutí a či ste silný, alebo slabý fajčiar.
  • 28.2  Mike Godwin, známy český youtube vape recenzet „přichází“ s novou radou Longfillov. PRIME séria vznikla v spolupráci s STAR TASTE LIQUIDS medzi ktorými nájdete vymakanú višňovú tabakovku, lahodný škótsky dezert a skutočne osviežujúcu limonádu s bázovým sirupom!
  • 27.2  Hybridný nikotín je kombinácia dvoch druhov nikotínu a spája rýchlejšiu vstrebateľnosť nikotínu spolu s pocitom ako pri fajčení klasických cigariet. Do ponuky sme zaradili sériu hotových 10ml náplní DOLLAR H ako aj 5-pack Hybrid 50/50 18mg booster na miešanie vlastných náplní.
  • 25.2  Úspešný Kiwi Starter Kit aj s powerbankou prichádza aj ako Kiwi Vape Pen. Radu aróm Tobacco Bastards rozširuje príchuť Popcorn
  • 24.2  Zabudnite na fádne a jednotvárne ovocné klony! Radšej "si ZAPnite" a vyskúšajte najobľúbenejšie ovocné kombinácie, balené v 60ml Longfill fľaštičkách. Ovocný atak od ZAP! Juice zaručene ZAPne vaše ZAPrášené chuťové bunky!
  • 22.2  Magický Thelema set od Lost Vape určite nebudete chcieť stratiť! Diabolsky v sebe spája portabilitu, vysokú úroveň spracovania a všestrannosť, čo sa odzrkadľuje v jej malých rozmeroch, fantastickom dizajne a možnosti používania na všetky štýly vapingu - od MTL až po DL.
  • 16.2  Novinka Xlim SQ, vychádza z konceptu rodiny Xlim. Lákadlom okrem komfortných rozmerov, dizajnu a módnych farieb je podanie chuti, o ktoré sa stará vylepšený systém Xlim PODov. Vandy Vape Requiem RTA 24 mm je možné osadiť jednou špirálkou. Môžete sa tak tešiť na chuťový zážitok pripomínajúci svojim prejavom RDA. 60ml Cream Soda S&V - nechajte sa unášať krémovosťou sódovky dopĺňajúcu osviežujúce a výrazné ovocie v podobe sladkej figy, guavy, čiernych bobúľ, kiwi alebo Sangrie.
  • 14.2  Do ponuky pribudlo príslušenstvo pre váš obľúbený atomizér Bishop MTL RTA od Ambition Mods.
  • 13.2  "CROWN M" je najnovšie pokračovanie krvnej línie UWELL CROWN! Jej najvzácnejším klenotom je revolučná dvojitá žhaviaca hlava s dvojakým odporom 0,4 / 0,8Ω, ktorá sa dá rovnako dobre použiť na DL aj MTL! Sériu hotových náplní Just Juice SALT obohatilo 5 nových chladivých príchutí.
  • 6.2  dotMod prináša opäť novú verziu obľúbeného dotAIO. Jedinečné all-in-one dotAIO v2 Lite zariadenie si prešlo viacero vylepšeniami. Hlavným rozdielom je pridanie displeja, nový chipset s rozšírenými funkciami. Kompaktnosť a overený dizajn zostal nezmenený.
  • 3.2   Prichádza 4 generácia z obľúbenej série DRAG. VooPoo Drag 4 sada s atomizérom Uforce-L v dvoch sériách a to resin+koža, alebo drevo+koža. Každý kúsok je jednoducho originál, ktorý dáva vaperovi naozaj pocit luxusu a jedinečnosti. Samozrejme máme v ponuke aj samostatný Drag 4 Mod.
  • 31.1  Vaporesso XROS 3 Mini je ideálne vreckové zariadenie na automatický poťah so vstavanou batériou vhodné pre začiatočníkov.
  • 27.1  Nová kolekcia 60ml longfillov nesie meno Nasty MODMATE a bola vyladená pre najlepšiu chuť so všetkými poprednými Mod zariadeniami. Je k dispozícii v dvanástich príchutiach a pokrýva pestrú paletu chutí! Zaručene každý si nájde to svoje, či už ste na ľadové bomby, ovocné limonády, tabaky, alebo najradšej si vychutnávate lahodnú krémovú maškrtu.
  • 26.1  Veľká obľuba Boro tankov spojila tri značky a vznikol unikátny Stubby AIO 80W od Suicide Mods s objemom 8,5ml. Pre priaznivcov MTL-ka ponúka výrobca Stubby AIO MTL Kit, s ktorým si vychutnáte poťah v štýle ústa / pľúca, ako pri klasickej cigarete.
  • 25.1  Zaradili sme do ponuky v akciovej cene 10ml nikotínové boostre Vavo s hustotou 50/50 aj 70/30 a navyše je možnosť zakúpiť aj 10 kusové balenie.
  • 20.1  Kolekcia 60ml longfillov AISU s vyváženým chladivým efektom, prichádza v krásnom tradičnom japonskom "kimone" a zahŕňa silné ovocné špecialitky. Úspešný Squape A[rise] RTA prichádza v novom DLC prevedení! SQuape A[rise] RTA DLC Edition je limitovaná edícia, ktorá je nielen krásna, ale aj veľmi odolná, vďaka DLC povrchovke.
  • 17.1  Pre náročných je tu Dicodes Dani SBS 21700 mod, ktorý v blízkej budúcnosti bude v dostupný vo všetkých 6-tich prevedeniach. Po dlhšej dobe sme naskladnili Super Sorb Cotton Cord vatu, jej Refill verziu, Cotton Bacon Prime a tabakovky od Nasty Juice.
  • 11.1  TITA X AIO je vyrobená z eloxovaného hliníka, na batériu 21700 a vo svojej triede sa jedná asi o najmenšie AIO zariadenie, ktoré vám naozaj padne do ruky a dodáva sa s TITA Boro tankom. Pokračovanie ságy CALIBURN má nového hrdinu! Caliburn TENET prináša už dobre overenú technológiu a kvalitu v modernom mechanickom punk prevedení. Horúca novinka na automatický poťah disponuje 750mAh kapacitou, 2ml nádržkou, možnosťou nastavenia prietoku vzduchu a využíva už dobre známe žhaviče zo série CALIBURN G!
  • 10.1  Riot Squad SALT prináša 6 nových hotových liquidov s obsahom hybridného nikotínu a česká séria longfillov Cukrárna sa rozrástla o Jablkový krémeš a Hruškový krémeš.
  • 5.1   Po dlhej dobe konečne Squonk v ponuke, teda nie taký obyčajný, ale revolučná novinka od BP MODS, ktorá mení pravidlá SQUONK! Tomahawk SBS & Squonk MOD ponúka dve možné použitia! Dá sa používať buď ako štandardný Side-by-Side MOD, alebo ako plnohodnotný SQUONKer!
  • 3.1   Ďalší člen rodiny malých podov sa volá Caliburn A3. Dostačujúca 520mAh batéria, 2ml objem a nový typ cartridge s vylepšenou technológiou Uwell PRO-FOCS Flavor Adjustment, poskytuje vaperom dokonalý zážitok z vapovania. Postará sa o úplne obnovenie chute vášho obľúbeného e-liquidu. Cartridge sú v ponuke aj vo výhodnom 4 balení.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

RTA

Zľavnené produkty

MT Essentials HAAR 2020 RTA 22mm


Položiť otázku (0)

MT Essentials HAAR 2020 RTA 22mm

Nový produkt

Haar je 22mm RTA atomizér navrhnutý spoločnosťou Van&Del Design v spolupráci s Todd's Reviews. Atomizér so single coil základňou je možné využívať na MTL aj DL poťah. Prémiový atomizér je možné naplniť až 4ml e-liquidu pomocou vrchného plnenia.

Viac detailov

Na e-shope skladom 2 ks

Na predajni v Bratislave skladom 4 ks

88,95 € s DPH

Offer ends in:
Offer ends in:

Viac informácií

MT Essentials HAAR 2020 RTA 22mm

MT Essentials HAAR RTA 22mm www.e-smoke.sk 


Vydarená spolupráca
Haar 2020 RTA 22 mm je výkladnou skriňou prémiového dizajnu medzi atomizérmi.
Pod dizajnovú časť zariadenia sa podpísalo chorvátské dizajnové štúdio Van&Del Design, ktorých rukopis do veľkej miery ovplyvnil celkový vzhľad zariadenia. Samotný názov HAAR vychádza z pomenovania morskej hmly, ktorá sa vyskytuje na východnom pobreží Škótska odkiaľ pochádza recenzent Todds Reviews, ktorý spolu s Van&Del Design pracoval na skonštruovaní tohto zariadenia. Spojili sa tak dva kľúčové elementy - špičkový prémiový dizajn a bohaté skúsenosti z testovania zariadení.

MT Essentials HAAR RTA 22mm www.e-smoke.sk

Dizajn
Konštrukcia zariadenia pozostáva z nehrdzavejúcej ocele typu 316L ktorá je doplnená o tank z materiálu PC1000. Tank je výborne zladený z dvojicou náustkov (1xDL / 1xMTL) a na samotnom povrchu atomizéra nájdeme len minimum dizajnových prvkov.
Jedným z nich je gravírované logo HAAR a druhým dizajnovým prvkom sú gravírované "mraky" ktoré symbolizujú vyššie popisovanú morskú hmlu.
HAAR 2020 RTA pôsobí elegantne a s 22mm priemerom sa skvelo hodí na väčšinu gripov.

http://e-smoke.sk/img/cms/haaar_1.png

Základňa 
Motacia základňa atomizéra sa nachádza pod úzkou kotolňou, ktorá umocňuje prekleslenosť podaných chutí. Je navrhnutá na jednu špirálku s osadením medzi dva posty. Hoci je priestor na osadenie špirálky menší, presné osadenie je vďaka bočným žliabkom jednoduchou záležitosťou, ktorú zvládnu aj menej skúsený užívatelia.
Výhodou je uzatvorenie juiceflow, s ktorým môžete manipulovať so základňou bez nutnosti vyprázdnenia tanku.
Samotnú základňu taktiež nemusíte žiadnym komplikovaným spôsobom odskrutkovať od zvyšku atomizéra.
Dostanete sa k nej pomocou spodného prstenca pod airflow krúžkom, ktorý stačí uvoľniť a základňu povytiahnuť.

MT Essentials HAAR RTA 22mm www.e-smoke.sk

Airflow
Nastavenie prívodu vzduchu je pri tejto štýlovej novinke vyriešené veľmi elegantne a nenápadne tak, aby nenarúšal celkové spracovanie atomizéru. Na spodnej strane sa nachádza otočný airflow krúžok, s ktorým si jednoducho nastavíte prívod vzduchu podľa vašich preferencií. Dokopy tri vzduchové otvory (1.6mm / 1.4mm / 1.2mm) z oboch strán zariadenia poskytujú možnosť úplného „priškrtenia“ poťahu, alebo voľbu vzdušnejšieho poťahu. Zariadenie je tak možné využívať na oba spôsoby poťahu - MTL aj DL poťah, pri použití správného airflow nastavenia a zvolení príslušného náustku. 

http://e-smoke.sk/img/cms/haaar_1.png

Objemný tank
Haar 2020 RTA 22 mm využíva pri plnení systém vrchného plnenia. Čo znamená že stačí odskrutkovať vrchnú časť tanku a zariadenia naplniť až do objemu 4ml.

Parametre:
Rozmery: 40mm x 22mm (bez driptipu)
Objem: 4 ml
Špirálky: Single coil
Závit: 510
Náustok: typ 510
Materiál: nerezová oceľ, PC

Obsah balenia:
1x MT Essentials HAAR 2020 RTA 4ml
1x MTL náustok
1x DL náustok

1x Súprava náhradných dielov

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

MT Essentials HAAR 2020 RTA 22mm

MT Essentials HAAR 2020 RTA 22mm

Haar je 22mm RTA atomizér navrhnutý spoločnosťou Van&Del Design v spolupráci s Todd's Reviews. Atomizér so single coil základňou je možné využívať na MTL aj DL poťah. Prémiový atomizér je možné naplniť až 4ml e-liquidu pomocou vrchného plnenia.

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: