Aktuality

 • 29.9  Dlhšie sme nemali v ponuke celú sériu longfilov 70ml Liqua Mix&Go. čo sme teraz napravili a môžete sa tešiť na klasické obľúbené príchute, ktorých väčšinu poznáte z hotových náplní Liqua Elements, Liqua Mix, či Liqua 4S.
 • 27.9  Atomizér na továrenské hlavy Geekvape Z Sub Ohm Tank je ideálne kombo zo skôr predstaveným Aegis T200 modom. Atomizér má vylepšenú detskú poistku a žhaviace hlavy s predĺženou životnosťou. Pre Caliburn X sme naskladnili náhradné pody za akciovú cenu a majiteľov atíka SURE RTA od BP Mods poteší Long Tube Tank s kapacitou až 6ml.
 • 22.9  Takáto novinka tu už dlho nebola. Geekvape Aegis T200 Mod s veľkým farebným dotykovým displejom a naviac s odolnosťou proti vode a prachu.
 • 20.9  SQuape A[rise] RTA 22mm MTL je už na stránke a zajtra pribudne aj príslušenstvo.
 • 19.9  Po 3 týždňoch čakania, kedy neschopná UPS / SPS nebola schopná v čase precliť zásielku, máme skladom SQuape A[rise] RTA 4ml a SQuape S[even] BF RDA. Najnovší SQuape A[rise] RTA 22mm MTL sa nám snáď do konca týždňa podarí nahodiť na e-shop.
 • 16.9  Taifun GTR opäť skladom! A séria najobľúbenejších náplní s obsahom nikotínovej soli IVG SALT sa rozšírila o 4 nové príchute.
 • 13.9  Od zajtra začína celosvetový predaj najnovšieho prírastku od Uwell - Caliburn X 850mAh Pod. Je vybavený displejom, nastaviteľným výkonom, reguláciou prívodu vzduchu a hlavne, kompatibilný zo všetkými žhaviacimi hlavami G série.
 • 9.9  60ml Tremendous Tobacco Longfill - v tejto mini-sérií si výrobca zobral na mušku tabakové príchute, ktoré obohatil veľmi žiadanými ingredienciami. 
 • 7.9   Naskladnili sme obľúbené IVG SALT e-liquidy a v sklade objavili nejaké Vaperz Cloud Temple RDA 2020 v 25mm verzii a 28mm verzii, či pár wrapov Joker, alebo Marilyn Monroe na odlíšenie vašich 18650 batérii.
 • 2.9   Podarilo sa nám naskladniť zopár Vapor Giant atíkov a trubku za akciovú cenu, takže zopár ľuďom spravíme radosť. Ponuka jednorázoviek od Salt SWITCH sa rozšírila o 7 nových príchutí. 
 • 26.8  Pre začiatočníkov už nič lacnejšie nenájdete, ako Eleaf IORE Lite Pod s nabíjateľnou batériou a vymeniteľnými podmi. Tabakový nadšenci môžu ochutnať taliansku sériu 30ml longfillov TNT a pribudla ďalšia príchuť Peach & Rosemary do nemeckej série 100ml longfillov BRHD, ktorá je navyše teraz za akciovú cenu.
 • 25.8  Ďalší Uwell Caliburn pod je na svete, tento krát s označením A2S a je plne automatický, bez tlačidla. Vyskúšajte v ňom chladivú sériu 60ml Longfillov Vapy Summer Time, ktorú zamiešate s 50/50 bázou Vapy s Mix&Go formulou, ktorá urýchľuje zrenie e-liquidu.
 • 23.8  Pre miešačov, ktorých je bohužiaľ stále menej, sme naskladnili tmavé fľaštičky v objeme 50ml a 100ml. Pre začiatočníkov máme cigaretku Vaporesso Gen Air 40 zo vstavanou 1800 mAh batériou. Majiteľov Dani SBS modu poteší nový kónický adaptér na upravenie vzhľadu osadeného atomizéra. No a pre motačov máme vytunovanú Brunhildu 1o3 RTA s mnohými vylepšeniami podľa návrhov vaperov.
 • 19.8  4 tabakové SALT e-liquidy od Just Juice sú veľmi príjemným prekvapením. 120ml Dark Grape & Bubblegum shortfill je posledný prírastok do rodinky UNREAL 2.
 • 18.8  Dnes máme pre priaznivcov MTL-ka tri druhy úzkych náustkov, ktoré sa dokonale zladia s vašim atíkom.
 • 15.8  Nie len pre začiatočníkov je určená cigaretka DRAG Q od VooPoo so vstavanou batériou a jej ovládanie je veľmi jednoduché, no napriek tomu ponúka dostatočnú variabilitu. 
 • 12.8  Už legendárna "tabaková" séria 120ml longfillov AL CARLO sa rozrástla o 5 nových príchutí.
 • 11.8  Naskladnili sme 120ml ovocné shortfilly Fruckt Cyder a vrátili sa aj zaujímavé chute od BIG5. Keďže prvá várka Wild Roots sa rýchlo rozpredala, tak aj tú sme doplnili.
 • 11.8  Akcia -20% na high-end atomizér a príslušenstvo By-Ka v9 RTA od Vape Systems.
 • 10.8  Britský výrobca Dispergo Vaping prichádza s 120ml shortfillmi Unreal 2 - päticou ovocných mixov, medzi ktorými nájdete spojenie jahôd a broskýň, dvojicu mixov s marakujou, či svieži mix citrónu a maliny.
 • 9.8   Do ponuky sme zaradili chladič pre váš atík v priemeroch 25-24-22mm a v čiernej, alebo striebornej variante. Zároveň pribudlo zopár náustkov v rôznych farebných prevedeniach.
 • 9.8   Skladom opäť máme 120ml Supergood longfilly ako Pornstar Martini, Cosmopolitan, či Strawberry Daiquiri. Svieže ovocné letné vecičky, ideálne pod slnečník.
 • 4.8   Naskladnili sme univerzálne šnúrky pre vaše cigaretky s priemerom 12mm a väčšie s priemerom 20mm, tak už nebude problém si cigaretku, alebo podík zavesiť na krk a mať ho vždy po ruke. Prišli aj puzdra pre vaše batérie typu 18650, alebo 21700 vo viacerých farebných prevedeniach.
 • 2.8   Lost Vape priniesol dvojbaterkový mod Thelema Quest 200W Mod s vlastným čipsetom v akciovej cene.
 • 1.8   Britský Dinner Lady uvádza novú sériu 60ml longfillov MOMENTS plnú ovocných príchutí.
 • 29.7  Ďalšia krása z dielne Vapefly a German 103 sa volá Lindwurm RTA, teda dračí atomizér s priemerom 25mm a objemom 5ml určený na DL-ko.
 • 28.7  Z Čiech prichádza nová rada 15-tich e-liquidov WAY TO VAPE, ktorá ponúka 15 príchutí od tabakových po ovocné.
 • 27.7  Pre kajšmetke tu máme limitovanú edíciu mechanickej trubky UKIYO Platinum LE Mod na 18650 batériu od NeurotechMODS. Pre vaperov obľubujúcich tabakové príchute dávame do pozornosti 60ml Longfill sériu od známych 3 Baccos.
 • 26.7  Dlho očakávaný Cthulhu RBA AIO Box predstavujeme ako najkompaktnejšieho zástupcu Boro zariadení. Pre klasikov sa našiel ešte jeden kus Vicious Ant APEX RDA. No a najlenivejším oznamujeme, že sme naskladnili jednorázovky Switch.
 • 25.7  Podarilo sa naskladniť nejaké tie JustCBD náplne s obsahom CBD.
 • 22.7  Ďalší MTL atík v ponuke je ALBERICH MTL RTA 22mm od Vapefly. 60ml Purple Burst SnV od Riot Squad, Reva a Baya od Full Moon sú chladivky na toto leto. A rodinku tabakových aróm od Tobacco Bastards rozširuje príchuť Cookie a Nuts.
 • 21.7  Chorvátsky Infamous je u nás veľmi známy a vytvára novú 120ml tabakovú Gold MZ sériu, z ktorej poznáte Original Gold MZ. Teraz k nej pribudli ďalšie 4 príchute Chocolate Gold MZ, Custard Gold MZ, Coffee MZ a Cherry Gold MZ.
 • 20.7  SvoeMesto predstavuje špičkový MTL RTA atík - KAYFUN X s priemerom 24mm a objemom 4ml.
 • 18.7  Rodinka Kung Fruits aróm sa rozrástla o ďalšiu príchuť ISHIGO, sladké jahody s ľadom, teda ideálne na tieto letné dni. Vyskúšať ju môžete aj v tretej generácii Dead Rabbit V3 RTA od Hellvape.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

RTA

Zľavnené produkty

SQuape A[rise] RTA 4ml
 • SQuape A[rise] RTA 4ml
 • SQuape A[rise] RTA 4ml


Položiť otázku (1)

SQuape A[rise] RTA

Nový produkt

Švajčiarska kvalita prichádza v novom prevedení! SQuape A[rise] RTA 24 mm je pokračovaním úspešných atomizérov tohto švajčiarskeho výrobcu. Užívateľ ocení hlavne možnosť poťahu MTL aj DL, priestranný 2 ml / 4 ml tank, uzamykací systém, či jednoduché vrchné plnenie. Samozrejmosťou je použitie tých najkvalitnejších materiálov a prémiový dizajn.

Viac detailov

169,00 € s DPH

Viac informácií

SQuape A[rise] RTA 2 ml / 4 ml

squape a rise RTA (www.e-smoke.sk)

Dizajn
Spoločnosť SQuape stavia pri vývoji svojich zariadení na najkvalitnejších materiáloch a prémiovom prevedení. Telo SQuape A [rise] je vyrobené z eloxovaného hliníka v kombinácií s nehrdzavejúcou oceľou, ktoré zabezpečia jeho dlhú životnosť. Výhodou je taktiež nevodivá povrchová úprava celej komory atomizéra pozostávajúca z ematalizovaného hliníka.
Tank novinky SQuape A [rise] ,ktorý má objem 2 ml / 4 ml je vyrobený z PSU (polysulfón). „Špičku“ atomizéra tvorí DL POM náustok.

SQuape A[rise] RTA 4ml

Základňa 
Jednoduchá základňa je dostatočne priestranná na osadenie jednej špirálky. Hlavnou výhodou tejto základne je jej variabilita na DL aj MTL poťah.
Prestavbu atomizéra z DL na MTL poťah zabezpečíte pomocou MTL kitu, ktorý je súčasťou balenia.
Utiahnutejší poťah pri novinke od švajčiarskeho výrobcu zabezpečíte vložením redukcie komína podľa zvoleného objemu atomizéru, zvolením menších vzduchových vložiek a možnosťou osadenia užšieho MTL náustku (nie je súčasťou balenia).

SQuape A[rise] RTA 4ml www.e-smoke.sk

 

SQuape A[rise] RTA 4ml
Jednoduché plnenie
Jednoduché horné plnenie
- nie je nutné odstrániť žiadne časti atomizéra, stačí iba otočiť vrchným uzáverom, aby ste sa dostali k dvojici plniacich otvorov. Do nádržky sa zmestí 2 ml / 4 ml e-liquidu. Odporúča sa predtým uzamknúť polohu atomizéra!


Airflow

Rovnako ako jeho predchodcovia, aj SQuape A [rise] má bočné prúdenie vzduchu, ktoré prenáša vzduch cez otvory priamo do cievky. Nastavenie vzduchu je umožnené pomocou štvorice vzduchových vložiek, ktoré sú súčasťou balenia a dvojice ďalších vložiek, ktoré si môžete zakúpiť samostatne. V balení tak nájdete 1x1mm, 2x0.8mm, 3x0.8mm, 4x0.8mm vzduchové vložky.
Prispôsobenie prívodu vzduchu je tak plne vo vašej réžií !

http://e-smoke.sk/img/cms/Arise_5.jpg


Zamykací systém

Aj pri novinke SQuape A [rise] výrobca využil dobre známy zamykací systém. Pomocou neho jednoduchým otáčaním prepínate medzi tromi polohami "vapovanie" označený symbolom , "odomknutý" ktorý ma označenie | a "zamknutý" označený symbolom .
V zatvorenej polohe (pre plnenie) máte istotu, že nepretečie ani jedna kvapka, keďže juice flow otvory, cez ktoré zhora tečie e-liquid do vaničky, sú uzatvorené.
V polohe „vape“ ja atomizér pripravení na vaping a v odomknutej polohe môže byť nádrž jednoducho odobratá z atomizéra, či už prázdna, alebo plná!

SQuape A[rise] RTA 4ml

Parametre:
priemer: 24 mm
výška: 39,7 mm (bez závitu a náustku)
hmotnosť: 49,6 g
špirálka: Single
objem: 2 ml / 4 ml
náustok: 510 POM
závit: 510 s nastaviteľným a pozláteným centerpinom z ECOBRASSu - mosadzná zliatina bez obsahu olova.
použité materiály: nehrdzavejúca oceľ 1.4404 / 316L, PSU sklo
základňa a komín: hliník ematalizovaný, eloxovaný - Nevodivé komponenty > Žiadne nebezpečenstvo skratu
základňa je prístupná aj pri plnej nádržke.
vhodné pre režim V/W aj TC.
jednoduché prepínanie medzi tromi polohami "vapovanie", "zamknutý"(pre plnenie) a "odomknutý" pomocou uzamykacieho uzáveru

Obsah balenia:
1x SQuape A[rise] RTA atomizér
1x DL Driptip
1x Sada náhradných dielov
1x 5 mm šesťhranný imbusový klúč
1x MTL Kit (4x vzduchová vložka + 1x redukcia komína)
1x SQuape silikonový pásik
1x Návod

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Hodnotenia

Hodnotenie 
2022-04-11

Arise

Atomizer s fantastickým podaním chuti, s ľahkým osadením a s perfektným vzduchom na DL. Okamžite sa stal jedným z najobľúbenejších...

 • Pre 2 z 2 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2021-07-05

Musthave

Squape A/Rise/ je musthave atomizér pre každého vapera, pre ktorého vaping nie je len tupá náhrada za fajčenie.
A/Rise/ je pre ozajstných gurmánov. On nie len že zvýrazný chuť, on vytiahne chuť, ktorú iný atom ani len neobjavý, on nevykresľuje, ale objavuje.
Je univerzálny(MTL, DL), je jednoduchý aj pre začiatočníkov(ja), a má úžasne nízku spotrebu.
Určite kupujem už druhý a upgradnem ho na 8ml.
Najlepšia kúpa pre každého NAJNÁROČNEJŠIEHO vapera.
Radšej budem mať jeden Squape A/Rise/ atom, a vychutnám každý poťah, ako mať 5 noname atomov a týrať sa s každým poťahom, ktrorý nezachráni ani ten najkvalitnejší liquid, aróma, shortfill, S'nV.
Squape A/Rise/ proste musíš mať!!!

 • Pre 3 z 3 je táto recenzia užitočná.
Hodnotenie 
2020-12-17

Squape Arise

Perfektný Univerzál!
+ľahké osadenie
+super chuť
+funkčnosť
+konštrukcia
-cena
Kúpu určite neľutujem, je to fakt super atik, cena zodpovedá kvalite! Určite odporúčam!

 • Pre 4 z 4 je táto recenzia užitočná.

Napísať hodnotenie

Napísať hodnotienie

SQuape A[rise] RTA

SQuape A[rise] RTA

Švajčiarska kvalita prichádza v novom prevedení! SQuape A[rise] RTA 24 mm je pokračovaním úspešných atomizérov tohto švajčiarskeho výrobcu. Užívateľ ocení hlavne možnosť poťahu MTL aj DL, priestranný 2 ml / 4 ml tank, uzamykací systém, či jednoduché vrchné plnenie. Samozrejmosťou je použitie tých najkvalitnejších materiálov a prémiový dizajn.

Otázka (1)

Od Vladimír Kolla | 2022-08-01 12:41:37

Dobrý deň, plánujete naskladnenie?

e-smoke vape shop

Zdravím,
určite, ale odhadom v polovici 9/2022, lebo očakávame aj novinku Squape Arise 22mm.

Page: 1

Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: