Aktuality

 • 30.9  Chuťovky od anglických Cotton&Cable sú známe po celom svete a pre vás sme priniesli osviežujúcu ovocnú sériu ako 120ml Shortfill.
 • 29.9  Dlhšie sme nemali v ponuke celú sériu longfilov 70ml Liqua Mix&Go. čo sme teraz napravili a môžete sa tešiť na klasické obľúbené príchute, ktorých väčšinu poznáte z hotových náplní Liqua Elements, Liqua Mix, či Liqua 4S.
 • 27.9  Atomizér na továrenské hlavy Geekvape Z Sub Ohm Tank je ideálne kombo zo skôr predstaveným Aegis T200 modom. Atomizér má vylepšenú detskú poistku a žhaviace hlavy s predĺženou životnosťou. Pre Caliburn X sme naskladnili náhradné pody za akciovú cenu a majiteľov atíka SURE RTA od BP Mods poteší Long Tube Tank s kapacitou až 6ml.
 • 22.9  Takáto novinka tu už dlho nebola. Geekvape Aegis T200 Mod s veľkým farebným dotykovým displejom a naviac s odolnosťou proti vode a prachu.
 • 20.9  SQuape A[rise] RTA 22mm MTL je už na stránke a zajtra pribudne aj príslušenstvo.
 • 19.9  Po 3 týždňoch čakania, kedy neschopná UPS / SPS nebola schopná v čase precliť zásielku, máme skladom SQuape A[rise] RTA 4ml a SQuape S[even] BF RDA. Najnovší SQuape A[rise] RTA 22mm MTL sa nám snáď do konca týždňa podarí nahodiť na e-shop.
 • 16.9  Taifun GTR opäť skladom! A séria najobľúbenejších náplní s obsahom nikotínovej soli IVG SALT sa rozšírila o 4 nové príchute.
 • 13.9  Od zajtra začína celosvetový predaj najnovšieho prírastku od Uwell - Caliburn X 850mAh Pod. Je vybavený displejom, nastaviteľným výkonom, reguláciou prívodu vzduchu a hlavne, kompatibilný zo všetkými žhaviacimi hlavami G série.
 • 9.9  60ml Tremendous Tobacco Longfill - v tejto mini-sérií si výrobca zobral na mušku tabakové príchute, ktoré obohatil veľmi žiadanými ingredienciami. 
 • 7.9   Naskladnili sme obľúbené IVG SALT e-liquidy a v sklade objavili nejaké Vaperz Cloud Temple RDA 2020 v 25mm verzii a 28mm verzii, či pár wrapov Joker, alebo Marilyn Monroe na odlíšenie vašich 18650 batérii.
 • 2.9   Podarilo sa nám naskladniť zopár Vapor Giant atíkov a trubku za akciovú cenu, takže zopár ľuďom spravíme radosť. Ponuka jednorázoviek od Salt SWITCH sa rozšírila o 7 nových príchutí. 
 • 26.8  Pre začiatočníkov už nič lacnejšie nenájdete, ako Eleaf IORE Lite Pod s nabíjateľnou batériou a vymeniteľnými podmi. Tabakový nadšenci môžu ochutnať taliansku sériu 30ml longfillov TNT a pribudla ďalšia príchuť Peach & Rosemary do nemeckej série 100ml longfillov BRHD, ktorá je navyše teraz za akciovú cenu.
 • 25.8  Ďalší Uwell Caliburn pod je na svete, tento krát s označením A2S a je plne automatický, bez tlačidla. Vyskúšajte v ňom chladivú sériu 60ml Longfillov Vapy Summer Time, ktorú zamiešate s 50/50 bázou Vapy s Mix&Go formulou, ktorá urýchľuje zrenie e-liquidu.
 • 23.8  Pre miešačov, ktorých je bohužiaľ stále menej, sme naskladnili tmavé fľaštičky v objeme 50ml a 100ml. Pre začiatočníkov máme cigaretku Vaporesso Gen Air 40 zo vstavanou 1800 mAh batériou. Majiteľov Dani SBS modu poteší nový kónický adaptér na upravenie vzhľadu osadeného atomizéra. No a pre motačov máme vytunovanú Brunhildu 1o3 RTA s mnohými vylepšeniami podľa návrhov vaperov.
 • 19.8  4 tabakové SALT e-liquidy od Just Juice sú veľmi príjemným prekvapením. 120ml Dark Grape & Bubblegum shortfill je posledný prírastok do rodinky UNREAL 2.
 • 18.8  Dnes máme pre priaznivcov MTL-ka tri druhy úzkych náustkov, ktoré sa dokonale zladia s vašim atíkom.
 • 15.8  Nie len pre začiatočníkov je určená cigaretka DRAG Q od VooPoo so vstavanou batériou a jej ovládanie je veľmi jednoduché, no napriek tomu ponúka dostatočnú variabilitu. 
 • 12.8  Už legendárna "tabaková" séria 120ml longfillov AL CARLO sa rozrástla o 5 nových príchutí.
 • 11.8  Naskladnili sme 120ml ovocné shortfilly Fruckt Cyder a vrátili sa aj zaujímavé chute od BIG5. Keďže prvá várka Wild Roots sa rýchlo rozpredala, tak aj tú sme doplnili.
 • 11.8  Akcia -20% na high-end atomizér a príslušenstvo By-Ka v9 RTA od Vape Systems.
 • 10.8  Britský výrobca Dispergo Vaping prichádza s 120ml shortfillmi Unreal 2 - päticou ovocných mixov, medzi ktorými nájdete spojenie jahôd a broskýň, dvojicu mixov s marakujou, či svieži mix citrónu a maliny.
 • 9.8   Do ponuky sme zaradili chladič pre váš atík v priemeroch 25-24-22mm a v čiernej, alebo striebornej variante. Zároveň pribudlo zopár náustkov v rôznych farebných prevedeniach.
 • 9.8   Skladom opäť máme 120ml Supergood longfilly ako Pornstar Martini, Cosmopolitan, či Strawberry Daiquiri. Svieže ovocné letné vecičky, ideálne pod slnečník.
 • 4.8   Naskladnili sme univerzálne šnúrky pre vaše cigaretky s priemerom 12mm a väčšie s priemerom 20mm, tak už nebude problém si cigaretku, alebo podík zavesiť na krk a mať ho vždy po ruke. Prišli aj puzdra pre vaše batérie typu 18650, alebo 21700 vo viacerých farebných prevedeniach.
 • 2.8   Lost Vape priniesol dvojbaterkový mod Thelema Quest 200W Mod s vlastným čipsetom v akciovej cene.
 • 1.8   Britský Dinner Lady uvádza novú sériu 60ml longfillov MOMENTS plnú ovocných príchutí.
 • 29.7  Ďalšia krása z dielne Vapefly a German 103 sa volá Lindwurm RTA, teda dračí atomizér s priemerom 25mm a objemom 5ml určený na DL-ko.
 • 28.7  Z Čiech prichádza nová rada 15-tich e-liquidov WAY TO VAPE, ktorá ponúka 15 príchutí od tabakových po ovocné.
 • 27.7  Pre kajšmetke tu máme limitovanú edíciu mechanickej trubky UKIYO Platinum LE Mod na 18650 batériu od NeurotechMODS. Pre vaperov obľubujúcich tabakové príchute dávame do pozornosti 60ml Longfill sériu od známych 3 Baccos.
 • 26.7  Dlho očakávaný Cthulhu RBA AIO Box predstavujeme ako najkompaktnejšieho zástupcu Boro zariadení. Pre klasikov sa našiel ešte jeden kus Vicious Ant APEX RDA. No a najlenivejším oznamujeme, že sme naskladnili jednorázovky Switch.
 • 25.7  Podarilo sa naskladniť nejaké tie JustCBD náplne s obsahom CBD.
 • 22.7  Ďalší MTL atík v ponuke je ALBERICH MTL RTA 22mm od Vapefly. 60ml Purple Burst SnV od Riot Squad, Reva a Baya od Full Moon sú chladivky na toto leto. A rodinku tabakových aróm od Tobacco Bastards rozširuje príchuť Cookie a Nuts.
 • 21.7  Chorvátsky Infamous je u nás veľmi známy a vytvára novú 120ml tabakovú Gold MZ sériu, z ktorej poznáte Original Gold MZ. Teraz k nej pribudli ďalšie 4 príchute Chocolate Gold MZ, Custard Gold MZ, Coffee MZ a Cherry Gold MZ.
 • 20.7  SvoeMesto predstavuje špičkový MTL RTA atík - KAYFUN X s priemerom 24mm a objemom 4ml.
 • 18.7  Rodinka Kung Fruits aróm sa rozrástla o ďalšiu príchuť ISHIGO, sladké jahody s ľadom, teda ideálne na tieto letné dni. Vyskúšať ju môžete aj v tretej generácii Dead Rabbit V3 RTA od Hellvape.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Grip / MOD

Zľavnené produkty

Lost Vape Hyperion DNA 100C 100W Mod
Potiahnite obrázok, aby sa točil


Položiť otázku (0)

Lost Vape Hyperion DNA 100C 100W Mod

Nový produkt

Mód vhodný aj do extrémnych podmienok! Lost Vape predstavuje novinku s názvom Hyperion s pokročilým DNA čipom a maximálnym výkonom 100W. Hyperion sa môže pochváliť odolnosťou proti vode, pádu, či prachu podľa normy IP68. Úctyhodný výkon 100W podporuje možnosť osadenia jednej batérie typu 21700, alebo 18650 s bleskovým nabíjaním cez USB-C nabíjací konektor.  

Viac detailov

124,95 € s DPH

Viac informácií

Lost Vape Hyperion DNA 100C 100W Mod

Lost Vape Hyperion 100W www.e-smoke.sk
Lost Vape Hyperion 100W www.e-smoke.sk

Dizajn

Robustný výkonný a hlavne odolný ! Tak môžeme v skratke definovať novinku z dielne výrobcu Lost Vape. 
Ak sa bližšie pozrieme na dizajnovú stránku zariadenia, nájdeme hneď viacero zaujímavých prvkov.
Základom odolného Hyperion-u je konštrukcia zo zinkovej zliatiny doplnená o elegantnú koženú zadnú časť, ktorá dokonale ladí s robustnou konštrukciou.
Významnou častou módu je aj jeho pogumovaná povrchová úprava, ktorá výrazným spôsobom napomáha pri odolnosti zariadenia pri pádoch, či iných nechcených poškodeniach v súlade s prísnou normou IP68.

Na zariadení sa nachádza štvorica tlačidiel - jedno žhaviace a trojica regulačných tlačidiel umožňujúca detailné nastavenie čipovej sady Evolv DNA.
Chýbať nesmie ani farebný 0,9 palcový TFT displej. 

Lost Vape Hyperion 100W www.e-smoke.sk

Vhodný aj do extrémných podmienok

Už viac krát spomenutá odolnosť je základným pilierom tejto novinky.
Konkrétne odolnosť voči vode, prachu a nárazu zabezpečia, že Váš nový Hyperion tak ľahko nezničíte.
Samotná odolnosť je podčiarknutá tým, že Hyperion spĺňa normou IP68.
 

Lost Vape Hyperion 100W www.e-smoke.sk

Maximálny výkon s rôznymi batériami
Lost Vape Hyperion je možné používať s troma rôznymi typmi batérií. Vďaka priloženej redukcii tak môžete mód využívať s jednou batériou typu 18650, alebo 20700, či 21700. Maximálny výkon zariadenia sa zastavil na hodnote 100W.
 

Lost Vape Hyperion 100W www.e-smoke.sk

Rýchle nabíjanie

Ak obľubujete možnosť nabíjať batérie priamo v gripe, tak Hyperion je vhodným zariadením pre Vás. Spoločnosť Lost Vape drží krok s konkurenciou a vy sa tak môžete tešiť na rýchle nabíjanie pomocou vstavaného USB-C konektora.
O aktuálnom priebehu nabíjania Vás bude informovať mód priamo na displeji, kde zobrazí nabíjanie a rovnako Vás bude informovať o úspešnom nabití batérie.

Navyše už tak bleskový USB-C port poskytuje možnosť nabíjania 3A. Užijete si tak viac času pri vapovaní a menej pri nabíjaní ! 

Lost Vape Hyperion 100W www.e-smoke.sk

Väčší atomizér? Pre Hyperion žiaden problém!

Lost Vape Hyperion je odpoveďou pre všetkých, ktorí hľadajú štýlový mód na osadenie „väčších“ atomizérov. Priestoru na umiestnenie atomizéra je naozaj dostatok, nakoľko naň môžete osadiť akýkoľvek, a to vďaka veľkému priemeru až 34,5mm. Nechýba ani 510 centerpin z nehrdzavejúcej ocele.

Lost Vape Hyperion 100W www.e-smoke.sk

Luxusná čipová sada

 Odolnosť a poriadny výkon idú ruka v ruke s geniálnym čipovým vybavením novinky Hyperion vďaka sade Evolv DNA 100C.
Tá ponúka široké spektrum nastavení a režimov, ktoré môžete ľubovoľne nastavovať a tým príspôsobiť fungovanie zariadenia presne podľa Vašich preferencií.

Ponúka sa taktiež možnosť aktualizácie firmware.

Okrem štandardných režimov ponúka Hyperion taktiež režim predžhavenia, boost a replay režim.
Výnimkou nie je ani TC režim.

Široká možnosť nastavení je doplnená o celú radu ochranných prvkov, s ktorými bude vapovanie nie len pohodlné, ale aj bezpečné.
 

Lost Vape Grus 100W www.e-smoke.sk

Parametre:
Rozmery: 95 x 44,5 x 34,5 mm

Nastaviteľný výkon: 5 - 100W
Nastaviteľná teplota: 100°C-300°C 
Podporované režimy: VW/TC/
Batéria: 1x 21700 / 20700 / 18650 (nie je súčasťou balenia)

Podporovaný odpor: 0,1Ω-3,0Ω
Nabíjanie: USB-C port
Vstupné napätie: 3.0V-4.2V

Výstupné napätie: 0,2V-9V
Závit: 510 

Materiál: zinková zliatina, guma,koža

Obsah balenia:
1x Lost Vape Hyperion MOD 100W
1x USB-C nabíjací kábel
1x návod
1x Redukcia na batériu 18650

Záruka na výrobok 24 mesiacov

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov
 • nefajčiarom
 • tehotným a dojčiacim ženám
 • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Lost Vape Hyperion DNA 100C 100W Mod

Lost Vape Hyperion DNA 100C 100W Mod

Mód vhodný aj do extrémnych podmienok! Lost Vape predstavuje novinku s názvom Hyperion s pokročilým DNA čipom a maximálnym výkonom 100W. Hyperion sa môže pochváliť odolnosťou proti vode, pádu, či prachu podľa normy IP68. Úctyhodný výkon 100W podporuje možnosť osadenia jednej batérie typu 21700, alebo 18650 s bleskovým nabíjaním cez USB-C nabíjací konektor.  

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať