Aktuality

 • 29.9  Dlhšie sme nemali v ponuke celú sériu longfilov 70ml Liqua Mix&Go. čo sme teraz napravili a môžete sa tešiť na klasické obľúbené príchute, ktorých väčšinu poznáte z hotových náplní Liqua Elements, Liqua Mix, či Liqua 4S.
 • 27.9  Atomizér na továrenské hlavy Geekvape Z Sub Ohm Tank je ideálne kombo zo skôr predstaveným Aegis T200 modom. Atomizér má vylepšenú detskú poistku a žhaviace hlavy s predĺženou životnosťou. Pre Caliburn X sme naskladnili náhradné pody za akciovú cenu a majiteľov atíka SURE RTA od BP Mods poteší Long Tube Tank s kapacitou až 6ml.
 • 22.9  Takáto novinka tu už dlho nebola. Geekvape Aegis T200 Mod s veľkým farebným dotykovým displejom a naviac s odolnosťou proti vode a prachu.
 • 20.9  SQuape A[rise] RTA 22mm MTL je už na stránke a zajtra pribudne aj príslušenstvo.
 • 19.9  Po 3 týždňoch čakania, kedy neschopná UPS / SPS nebola schopná v čase precliť zásielku, máme skladom SQuape A[rise] RTA 4ml a SQuape S[even] BF RDA. Najnovší SQuape A[rise] RTA 22mm MTL sa nám snáď do konca týždňa podarí nahodiť na e-shop.
 • 16.9  Taifun GTR opäť skladom! A séria najobľúbenejších náplní s obsahom nikotínovej soli IVG SALT sa rozšírila o 4 nové príchute.
 • 13.9  Od zajtra začína celosvetový predaj najnovšieho prírastku od Uwell - Caliburn X 850mAh Pod. Je vybavený displejom, nastaviteľným výkonom, reguláciou prívodu vzduchu a hlavne, kompatibilný zo všetkými žhaviacimi hlavami G série.
 • 9.9  60ml Tremendous Tobacco Longfill - v tejto mini-sérií si výrobca zobral na mušku tabakové príchute, ktoré obohatil veľmi žiadanými ingredienciami. 
 • 7.9   Naskladnili sme obľúbené IVG SALT e-liquidy a v sklade objavili nejaké Vaperz Cloud Temple RDA 2020 v 25mm verzii a 28mm verzii, či pár wrapov Joker, alebo Marilyn Monroe na odlíšenie vašich 18650 batérii.
 • 2.9   Podarilo sa nám naskladniť zopár Vapor Giant atíkov a trubku za akciovú cenu, takže zopár ľuďom spravíme radosť. Ponuka jednorázoviek od Salt SWITCH sa rozšírila o 7 nových príchutí. 
 • 26.8  Pre začiatočníkov už nič lacnejšie nenájdete, ako Eleaf IORE Lite Pod s nabíjateľnou batériou a vymeniteľnými podmi. Tabakový nadšenci môžu ochutnať taliansku sériu 30ml longfillov TNT a pribudla ďalšia príchuť Peach & Rosemary do nemeckej série 100ml longfillov BRHD, ktorá je navyše teraz za akciovú cenu.
 • 25.8  Ďalší Uwell Caliburn pod je na svete, tento krát s označením A2S a je plne automatický, bez tlačidla. Vyskúšajte v ňom chladivú sériu 60ml Longfillov Vapy Summer Time, ktorú zamiešate s 50/50 bázou Vapy s Mix&Go formulou, ktorá urýchľuje zrenie e-liquidu.
 • 23.8  Pre miešačov, ktorých je bohužiaľ stále menej, sme naskladnili tmavé fľaštičky v objeme 50ml a 100ml. Pre začiatočníkov máme cigaretku Vaporesso Gen Air 40 zo vstavanou 1800 mAh batériou. Majiteľov Dani SBS modu poteší nový kónický adaptér na upravenie vzhľadu osadeného atomizéra. No a pre motačov máme vytunovanú Brunhildu 1o3 RTA s mnohými vylepšeniami podľa návrhov vaperov.
 • 19.8  4 tabakové SALT e-liquidy od Just Juice sú veľmi príjemným prekvapením. 120ml Dark Grape & Bubblegum shortfill je posledný prírastok do rodinky UNREAL 2.
 • 18.8  Dnes máme pre priaznivcov MTL-ka tri druhy úzkych náustkov, ktoré sa dokonale zladia s vašim atíkom.
 • 15.8  Nie len pre začiatočníkov je určená cigaretka DRAG Q od VooPoo so vstavanou batériou a jej ovládanie je veľmi jednoduché, no napriek tomu ponúka dostatočnú variabilitu. 
 • 12.8  Už legendárna "tabaková" séria 120ml longfillov AL CARLO sa rozrástla o 5 nových príchutí.
 • 11.8  Naskladnili sme 120ml ovocné shortfilly Fruckt Cyder a vrátili sa aj zaujímavé chute od BIG5. Keďže prvá várka Wild Roots sa rýchlo rozpredala, tak aj tú sme doplnili.
 • 11.8  Akcia -20% na high-end atomizér a príslušenstvo By-Ka v9 RTA od Vape Systems.
 • 10.8  Britský výrobca Dispergo Vaping prichádza s 120ml shortfillmi Unreal 2 - päticou ovocných mixov, medzi ktorými nájdete spojenie jahôd a broskýň, dvojicu mixov s marakujou, či svieži mix citrónu a maliny.
 • 9.8   Do ponuky sme zaradili chladič pre váš atík v priemeroch 25-24-22mm a v čiernej, alebo striebornej variante. Zároveň pribudlo zopár náustkov v rôznych farebných prevedeniach.
 • 9.8   Skladom opäť máme 120ml Supergood longfilly ako Pornstar Martini, Cosmopolitan, či Strawberry Daiquiri. Svieže ovocné letné vecičky, ideálne pod slnečník.
 • 4.8   Naskladnili sme univerzálne šnúrky pre vaše cigaretky s priemerom 12mm a väčšie s priemerom 20mm, tak už nebude problém si cigaretku, alebo podík zavesiť na krk a mať ho vždy po ruke. Prišli aj puzdra pre vaše batérie typu 18650, alebo 21700 vo viacerých farebných prevedeniach.
 • 2.8   Lost Vape priniesol dvojbaterkový mod Thelema Quest 200W Mod s vlastným čipsetom v akciovej cene.
 • 1.8   Britský Dinner Lady uvádza novú sériu 60ml longfillov MOMENTS plnú ovocných príchutí.
 • 29.7  Ďalšia krása z dielne Vapefly a German 103 sa volá Lindwurm RTA, teda dračí atomizér s priemerom 25mm a objemom 5ml určený na DL-ko.
 • 28.7  Z Čiech prichádza nová rada 15-tich e-liquidov WAY TO VAPE, ktorá ponúka 15 príchutí od tabakových po ovocné.
 • 27.7  Pre kajšmetke tu máme limitovanú edíciu mechanickej trubky UKIYO Platinum LE Mod na 18650 batériu od NeurotechMODS. Pre vaperov obľubujúcich tabakové príchute dávame do pozornosti 60ml Longfill sériu od známych 3 Baccos.
 • 26.7  Dlho očakávaný Cthulhu RBA AIO Box predstavujeme ako najkompaktnejšieho zástupcu Boro zariadení. Pre klasikov sa našiel ešte jeden kus Vicious Ant APEX RDA. No a najlenivejším oznamujeme, že sme naskladnili jednorázovky Switch.
 • 25.7  Podarilo sa naskladniť nejaké tie JustCBD náplne s obsahom CBD.
 • 22.7  Ďalší MTL atík v ponuke je ALBERICH MTL RTA 22mm od Vapefly. 60ml Purple Burst SnV od Riot Squad, Reva a Baya od Full Moon sú chladivky na toto leto. A rodinku tabakových aróm od Tobacco Bastards rozširuje príchuť Cookie a Nuts.
 • 21.7  Chorvátsky Infamous je u nás veľmi známy a vytvára novú 120ml tabakovú Gold MZ sériu, z ktorej poznáte Original Gold MZ. Teraz k nej pribudli ďalšie 4 príchute Chocolate Gold MZ, Custard Gold MZ, Coffee MZ a Cherry Gold MZ.
 • 20.7  SvoeMesto predstavuje špičkový MTL RTA atík - KAYFUN X s priemerom 24mm a objemom 4ml.
 • 18.7  Rodinka Kung Fruits aróm sa rozrástla o ďalšiu príchuť ISHIGO, sladké jahody s ľadom, teda ideálne na tieto letné dni. Vyskúšať ju môžete aj v tretej generácii Dead Rabbit V3 RTA od Hellvape.

Limitovaná akcia

  

Venujte darčekovú kartu

  

Elektronické cigarety

Zľavnené produkty

Nové Akcia
Voopoo Drag Q 1250mAh sada


Položiť otázku (0)

Voopoo Drag Q 1250mAh sada

Nový produkt

Obľúbený výrobca VooPoo predstavuje svoj najnovší počin zo série Drag, tento krát v podobe kompaktnej sady z označením Drag Q. Novinka ponúka vstavanú batériu s kapacitou 1250mAh v spojení s 3,5ml tankom, do ktorého sa vkladajú štyri rôzne žhaviace hlavy s odporom od 0,5ohm po 1,2ohm, čo predstavuje možnosť používania na RDL / MTL poťah. 

Viac detailov

27,95 € s DPH

Viac informácií

Voopoo Drag Q 1250mAh sada

Voopoo Drag Q sada (www.e-smoke.sk)

 
Dizajn
 
Nová Voopoo Drag Q sada ponúka kombináciu kompaktnej konštrukcie zo zinkovej zliatiny a už typickej koženej časti, ktorú výrobca používa pri väčšine zariadení s označením Drag. Samotná elektronická cigareta je príjemným prekvapením v rámci uchopenia a manipulácie a je vhodnou voľbou aj pre menej skúsených užívateľov.

Na druhej strane však poteší aj "ostrieľaných vaperov" vďaka svojim možnostiam používania a podanej chuti.

Jednoduchý dizajn konštrukcie je doplnený pyrexovým magnetickým tankom a úzkym náustkom určeným hlavne pre účely MTL poťahu.
 
Voopoo Drag Q sada (www.e-smoke.sk)

  

Nastavenie regulácie vzduchu a výkonu v jednom

Výrobca VooPoo sa pri vývoji novinky Drag Q zameral hlavne na jednoduchosť používania, z čoho vyplýva aj nová technológia synchrónneho nastavenia regulácie vzduchu (ariflow) a nastavenia výkonu cez jeden regulačný krúžok.

Otočením spomínaného regulačného krúžku si tak nastavíte oba parametre, k nastaveniu navyše napomôže signalizácia nastavených parametrov, cez šikovný LED panel na prednej strane zariadenia.  

Výkon zariadenia je možné nastaviť až do hodnoty 25W !

Pohodlný celodenný vaping si s novinkou Drag Q užijete vďaka spínaciemu tlačidlu, ktoré je umiestnené v ideálnej výške, alebo môžete využiť automatické žhavenie, bez nutnosti stlačenia žhaviaceho tlačidla. Zaujímavosťou je aj vlastnosť automatického zamknutia spínacieho tlačidla po 5 minútach nečinnosti, v praxi to znamená, že ak svoje zariadenie nebudete používať po dobu 5 min, tlačidlo sa zablokuje a vy sa nemusíte obávať nechceného žhavenia, po vložení elektronickej cigarety do vrecka či tašky.

Pre opätovnú možnosť žhavenia je potrebné žhaviace tlačidlo stlačiť tri krát po sebe a Drag Q bude opäť pripravený na používanie.
  

Voopoo Drag Q sada (www.e-smoke.sk)http://e-smoke.sk/img/cms/drag_q_0.jpg

 
Šikovná indikácia batérie

Vyššie spomenutý LED panel slúži aj na zobrazenie aktuálneho nabitia Vašej batérie. Samotný LED panel tak svieti troma typickými farbami - zelenou ak je kapacita batérie v rozmedzí 100% - 60%, modrou ak je batéria v rozmedzí 60% -  25% a červenou ak hodnota klesne pod 25%.


Vstavanú batériu s kapacitou 1250mAh si následne môžete nabiť cez vstavaný USB-C port, ktorý je umiestnený na spodnej strane zariadenia.
  

drag_q_3.jpg

  

Nádržka s objemom 3,5ml

Šikovný magnetický tank s objemom 3,5ml je zaujímavým prekvapením, minimálne v pomere kompaktnosti samotného zariadenia.
Svoj e-liquid si tak budeme môcť vychutnávať bez nutnosti veľmi častého plnenia. 

Samotný tank je odnímateľný, no vy sa nemusíte báť jeho vypadávania, nakoľko v osadenom stave drží k batérií "ako kliešť" ! Do tanku sa vkladajú žhaviace hlavy bez nutnosti skrutkovania.
 
http://e-smoke.sk/img/cms/drag_q_1.jpg

 
Využitie na RDL/MTL poťah


Tank s objemom 3,5ml je možné využívať spolu so štvoricou žhaviacích hláv so sériovým označením Voopoo ITO

Pre reštriktívny priamy poťah do pľúc si môžete vybrať žhaviacu hlavu s odporom 0,5ohm a odporúčaným výkonom 18W-25W.

Pre potreby šlukovania (MTL) si pre Vás výrobca pripravil hneď tri ponúkané varianty meshových žhaviacích hláv s odporom 0,7ohm / 1,0ohm / 1,2ohm.

Pri vývoji žhaviacich hláv ITO bol kladený veľký dôraz na zamedzenie pretekania, čoho výsledkom sú žhaviace hlavy, ktoré sa jednoducho vkladajú do tanku bez nutnosti skrutkovania, na druhej strane však disponujú až štvoricou silikónových tesnení, ktoré nedovolia pretečeniu e-liquidu z tanku.
  

http://e-smoke.sk/img/cms/drag_q_1.jpghttp://e-smoke.sk/img/cms/drag_q_1.jpghttp://e-smoke.sk/img/cms/drag_q_0.jpg

   

Parametre:
Rozmery: 118,3mm x 32mm x 23mm
Max. výstupný výkon: 25W
Podporovaný odpor: 0,3Ω - 3Ω
Výstupné napätie: 3.2 - 4.2V
Poťah: žhaviace tlačidlo / automatický poťah
Batéria: 1250mAh (vstavaná)
Nabíjanie: USB-C port
Materiál: zinková zliatina, koža, silikón
Žhaviace hlavy: VooPoo ITO 0,5ohm (súčasť balenia) odporúčaný výkon : 18W-25W
                          VooPoo ITO 1,2ohm (súčasť balenia) odporúčaný výkon : 8W-12W
                          VooPoo ITO 0,7ohm (predávané samostatne)
                                                            odporúčaný výkon : 14W-18W
                          VooPoo ITO 1,0ohm (predávané samostatne)
                                                            odporúčaný výkon : 10W-14W
Objem tanku: 3,5ml

Obsah balenia:
1x Voopoo Drag Q batéria 1250mAh
1x Voopoo Drag Q nádržka 3,5ml
1x Voopoo Drag ITO žhaviaca hlava 0,5ohm
1x Voopoo Drag ITO žhaviaca hlava 1,2ohm
1x USB-C kábel
1x Manuál

Tento výrobok je určený pre náplne bez obsahu nikotínu.

Komu nie je E-inhalátor určený?

 • užívateľom mladším ako 18 rokov

 • nefajčiarom

 • tehotným a dojčiacim ženám

 • ľuďom citlivým na nikotín a iné inhalačné zložky

Hodnotenia

Napísať hodnotienie

Voopoo Drag Q 1250mAh sada

Voopoo Drag Q 1250mAh sada

Obľúbený výrobca VooPoo predstavuje svoj najnovší počin zo série Drag, tento krát v podobe kompaktnej sady z označením Drag Q. Novinka ponúka vstavanú batériu s kapacitou 1250mAh v spojení s 3,5ml tankom, do ktorého sa vkladajú štyri rôzne žhaviace hlavy s odporom od 0,5ohm po 1,2ohm, čo predstavuje možnosť používania na RDL / MTL poťah. 

Otázka (0)

Žiadna otázka


Vaša otázka bola odoslaná našej podpore. Odpovieme v čo najkratšom čase.
Položiť otázku
Skryť formulár
Captcha

Príslušenstvo

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Prevziať