Catch´a Bana at e-smoke vape shop

CATCH´a BANA bar - E-Smoke Vape Shop

     Meníme pravidla hry - a to veľmi zásadne. Aj takýmto heslom môžeme pomenovať najčerstvejšiu novinku, ktorú prinášame ako prvý a jediný vapeshop na Slovensku v spolupráci s českou firmou Imperia Bios. Po týždňoch starostlivých príprav môžeme hrdo predstaviť náš CATCHA BANA VAPE BAR, ktorý prináša do sveta vapingu ešte väčšiu slobodu a variabilitu pri výbere e-liquidu a jeho následného miešania.
     
     Počiatočným impulzom pripravovanej novinky bola snaha prinášať inovácie a  objavovať doposiaľ neobjavené “zákutia” vapingu. 
Rozumieme vysokým nárokom našich zákazníkov a spomínaný CATCH´a BANA VAPE BAR je znakom toho, že sa neustále snažíme držať krok s európskou/svetovou vaperskou scénou.

Čo prinesie CATCH´a BANA našim zákazníkom?

Na základe dlhoročných skúsenosti s predajom a poradenstvom v oblasti elektronických cigariet sme dlho hľadali spôsob, ktorým uspokojíme potreby našich zákazníkov pri výbere e-liquidu. Ale ani plný sklad všemožných príchutí nedokáže “uspokojiť” chute všetkých z Vás. A tu prichádza k zásadnej zmene. S našim VAPE BAROM si teraz budete môcť vybrať vami zvolené príchute, ktoré následne zmixujete s bázou, nikotínovým boostrom a pripravíte si “personalizovaný” e-liquid. Zdá sa Vám to nemožne ? E-Smoke nepozná slovo nemožné!

vape bar at e-smoke vape shop

Ako to funguje?

Novinka CATCH´a BANA VAPE BAR ponúka dve možnosti výberu e-liquidu. Tou prvou je metóda „Drop by Drop“ – čo znamená že pre Vás namiešame e-liquid podľa vopred spracovaných receptov, z ktorých si budete môcť vybrať (viď obr.). Následne si vyberiete silu nikotínu a pomer bázy a naša obsluha sa postará o prípravu vami vybranej varianty.

Catch´a Bana Drop by Drop at e-smoke vape shop

Druhou metódou je mixovanie vlastného e-liquidu podľa výberu jednotlivých príchutí. Čo v praxi znamená že si budete môcť vybrať z 50 rôznych príchutí a dochucovadiel (viď obr.) z ktorých si vyberiete vlastnú kombináciu, ktorá bude následne zmixovaná s bázou a nikotínovým boostrom (podľa potreby a pomeru nikotínu a bázy). Minimálne množstvo z jednej arómy je 0,5ml a maximálny objem vašeho mixu nemôže presiahnuť 19ml.

Catch´a Bana arómy v e-smoke vape shop

Cena a miešanie

Nižšie prinášame cenník Vami namiešaného mixu aróm, ktorý sa líši v závislosti od výsledného objemu mixu. Ku každému mixu si môžete pridať jeden kus beznikotínovej bázi a 4 nikotínové boostre. V prípade, že nepotrebujete bázu, môžete si pridať ešte jeden nikotínový booster.

Objem mixu v mlCena za mix
10 ml7,59 €
10,5 - 11ml8,24 €
11,5 - 12ml8,89 €
12,5 - 13ml9,54 €
13,5 - 14ml10,19 €
14,5 - 15ml10,84 €
15,5 - 16ml11,49 €
16,5 - 17ml12,14 €
17,5 - 18ml12,79 €
18,5 - 19ml13,44 €

Catch´a Bana by Imperia

Dostupnosť služby - vape shop aj e-shop

Vybrať si svoj e-liquid podľa receptúry, alebo podľa vlastných preferencií môžete od dnes v našom vape shope na Námestí hraničiarov 2 v Bratislave, kde Vás radi obslúžime pri našom VAPE BARE, poradíme s výberom a následne namixujeme požadovanú zmes spolu s bázou a nikotínovým boostrom (podľa preferencií). Novinku sme zapracovali aj do nášho e-shopu a tak e-liquid podľa vlastného výberu si môže namiešať celé Slovensko.